Uyarı Konu açmadan önce okuyunuz | Bölüm Kuralları | KONU ŞABLONU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
10 Ocak 2008
Mesajlar
2,417
Reaction score
47
Konum
World Wide Web / BATMAN
Bu bölümde konu açan üyeler, burada yer alan kurallara uymak zorundadır. Kurallara uymayan konular, kilitlenip silinecektir. Tekrarı halinde, yöneticilerin insiyatifi dahilinde uzaklaştırılacaktır.

1- heklink satışları kesinlikle yasaktır. Bu tarz konular açan kişileri, moderatörlere özel mesaj ile bildirirseniz, kişilerin forumla ilişkisi kesilecektir.
2- Başkasının adına konu açmak yasaktır. Link satacağınız sitenin size ait olması gerekmektedir.
3- Süresi bitmeden linkleri kaldırmak yasaktır. Buna uymayan üyeler, şikayet dahilinde belirli sürelerle siteden uzaklaştırılacaktır.
4- PR7 ve üzeri link satan kişilerin, moderatörlerden birine mesaj ile site adreslerini bildirmeleri gerekmektedir. ( heklink olmaması için )
5- Flood ( Mesaj sağanağı ) yapmak yasaktır. Kendi konularınıza, bir başkası yazmadan, ikiden fazla mesaj yazmanız yasaktır.
6- Aşağıdaki şablona uymadan açılan konular, uyarı olmaksızın silinecektir. Tekrarı halinde kullanıcılar siteden uzaklaştırılacaktır.

Link satış şablonu

Site adresi: (Özel mesaj ile verilebilir)
Site içeriği :
DA (Domain Otoritesi):
PA (Sayfa Otoritesi):
Domain yaşı:
Alexa değeri:
Günlük tekil hit:
Ücret:
Pazarlık var mı:
Ödeme koşulları:
Notlar:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst