İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Konuanlatim.com Domaini satılıyor.

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Domain Adı :konuanlatim.com
Bitiş Tarihi : 20.03.2012
Registar Firması : Tutak Bilişim
Başlangıç fiyat: 20
Minumum artış:1
Açık Artırım Bitiş Zamanı : son tekliften 24 saat sonra
Ödeme seçenekleri: Paypal

Ekleme: Hemen Al Fiyatı : 15 Tl olmuştur

qoxu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam sürekli flood yapmışsınız. Anlamadığım şey hemen al fiyatının 15 olup açık arttırma fiyatının 20 olması. adam açık arttırmaya gireceğine hemen al ile 15 tl ye alır.
ben senin yazı yazarken hata yaptığını düşünerek açık arttırmaya 5 tl ile başlatıyorum. eğer istersen pm at.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
hocam sürekli flood yapmışsınız. Anlamadığım şey hemen al fiyatının 15 olup açık arttırma fiyatının 20 olması. adam açık arttırmaya gireceğine hemen al ile 15 tl ye alır.
ben senin yazı yazarken hata yaptığını düşünerek açık arttırmaya 5 tl ile başlatıyorum. eğer istersen pm at.
qoxu arkadaş flood yapmamış.Her yazdığı mesajın arasında en az bir gün var. Bu arada konuralpd info:www.konuanlatim.com yazdığımda sitenizin infosu çıkmıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5