İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Konuk yazarlık yaparak ücretsiz makale backlink alın

zekihin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar, http://tr.mywordpress.org adresindeki sitemde makalelerinizi ücretsiz yayımlayacağım. Sitenin özellikleri şöyle:

PR :3
Alexa :900K
Hit :100-200 arası

Kriterlerim şunlar:

1-Yazılar tanıtım yazısı gibi değil, bir konuyu anlatır, bilgi verir şekilde ve özgün olacak. (Eklenti tanıtımı gibi mesela)
2-En az 300 kelime olacak
3-Maksimum 1 link çıkışı olacak (Böyle daha fazla fayda sağlarsınız)
4-İmla ve noktalama hatası olmadan düzgün bir Türkçe ile yazılacak.
5-Linki yayımlanacak sitenizin özgün ve yasal içerikli olması.

Amacım yabancı ülkelerdeki "Guest Post" (Konuk yazar) uygulamasının Türkiye'de de yaygınlaşması. Wordpress veya webmaster hedefli siteler ve kişisel blogların yazılarını yayımlamak istiyorum. Bu şekilde yazıyı yazan kişiye de maksimum fayda sağlanmış olacaktır.

Dediğim gibi olay sadece backlink değil, konuk yazar sisteminin yaygınlaşmasına katkıda bulunmak. İlgililer profilimden MSN adresimi ekleyebilir veya Pm gönderebilir. Olmadı sitedeki iletişim formundan ulaşabilir.

Aynı şartlar dahilinde kendi blogunda veya sitesinde (Minimum PR1 alexa maksimum 1M, özgün içerikli) yazımı yayımlamak isteyenler de bana ulaşabilir. 1 adet linkimi yayımlamak şartıyla sitenize kaliteli bir yazı yazabilirim.

Herkese iyi günler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5