İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Konum neden silindi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
15 Ekim 2006 - 23.40 civarında açtığım, google adsense hesabı satın alma ile ilgili konum neden silindi? Bir sebebi varsa neden bilgi gönderilmedi? Kim sildi? Ve eğer yasaksa, sitede neden goldkey vb. hesapların satılmasına izin veriliyor?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu ben silmiştim, iş yoğunluğu içerisinde özel mesaj atmayı unutmuşum özür dilerim. google adsense hesap satışını yasakladığı için izin veremiyoruz, goldkey'in de öyle bir kuralı varsa ona da izin vermeyiz.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
peki teşekkür ederim bilgi için.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
konuyu ben silmiştim, iş yoğunluğu içerisinde özel mesaj atmayı unutmuşum özür dilerim. google adsense hesap satışını yasakladığı için izin veremiyoruz, goldkey'in de öyle bir kuralı varsa ona da izin vermeyiz.

TOS a göre goldkey hesaplarinin satisi yasak. Inanmiyorsaniz Goldkey e bir mail atip sorun bakalim.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Goldkey'e ait, kullanici satisi ile ilgili birisi adres verebilir mi? Sitelerinde "Terms and Conditions" gibi bir sayfa bulamadim. Eger yasaksa buna da izin vermeyelim....

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Goldkey'e ait, kullanici satisi ile ilgili birisi adres verebilir mi? Sitelerinde "Terms and Conditions" gibi bir sayfa bulamadim. Eger yasaksa buna da izin vermeyelim....

Yabancı bir domain forumunda yasak olduğunu açıkladılar. Tam linki bilmiyorum fakat bununla ilgili bir mesaj okuduğumu biliyorum. Goldkey'de de hesap satışları yasak.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Mod arkadaşlar durum umarım kısa sürede çözümlenir çünkü forumda bu işin alış verişini yapıyoruz.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yabancı bir domain forumunda yasak olduğunu açıkladılar. Tam linki bilmiyorum fakat bununla ilgili bir mesaj okuduğumu biliyorum. Goldkey'de de hesap satışları yasak.
O zaman bu forumda da yasak mi? Olmazsa "iyinet"'i bekliyelim. (Bana biraksan yasak hersey zaten).

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Goldkey yetkilileri satılan hesapları tespit ettikleri taktirde siliyor. Bu yüzden Google Adsense hesabı satışları gibi, Goldkey hesaplarının satışlarının da yasaklanması gerekir bence.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
En uyuz olduğum noktada konuya yazılan cevapları göremeden konunun uçması (gece gece uçurulmuş konularımdan bitanesi)

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
En uyuz olduğum noktada konuya yazılan cevapları göremeden konunun uçması (gece gece uçurulmuş konularımdan bitanesi)

2006 'dan kalmış bu konu. Bu tür durumlarda uyuz olmamak için forum kurallarına uygun mesajlar yazmanız konunuzun gece uçurulmaması için en iyi yol sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi