İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Konusunda kendine guvenen kisilerle Söyleşiler - Röportajlar yapiyorum!

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Sagolun arkadaslar. Allah razı olsun.

Umut seni havaya bi kaldırırım. Bir daha inmek istemezsin :)

Vayy :) Neresindenmiş yenge hanım? Bi sor bakalım. Bakarsın akraba filan cıkarız. Enişte dedirtirim zorla :D

şavşat/şenocak.annesi arhavi'li.

2 defa geldim,çok güzel yerler.harika bir doğası var. :)

acayip seviyor oraları,şöyle mayıs'ta falan askere gitmeden önce şirket'den izin alabilirsem gelmeyi düşünüyorum.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Edit: Ben upload edilen siteden tek şarkı şeklinde dinliyordum. :) Şimdi konudan baktım.

Şimdi baktım "Batsin Bu Dunya" güzel yorum. Süper hatta :) Sesine kulağına yorumuna sağlık.

Dip Not: Arkadaşın konusunu dağıtmayalım kızmasın sonra bize :)
buradaki sarkilari gormedin :) : http://www.makaleci.com/gunluk-hayat/makaleciye-bugun-erturk-konuk-oluyor-6938.html

adi bende sakli var onuda dinle :):) konu size kurban olsun arkadaslar, zaten soylesi icin hazirlandigim 3 kisi vardi buradan da 2 kisi katildi, sirayla baslayacam kismetse :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5