İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Konuya yapılan yorumları e-mailine iste

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Wordpress'in Subscribe to Comments Reloaded eklentisi ile blogtaki bir konuya abone olabiliyorsunuz. Bu vermiş olduğum eklenti Subscribe to Comments eklentisinin geliştirilmiş versiyonudur. Eklentiyi indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Demo görmek isteyenler buraya tıklayabilirler. Yorum kutusunun hemen dibinde...

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Pardon anlamadım.
Admininmi mailine geliyor yoksa, 1 kullanıcının yaptığı yorum tüm herkesin yaptığı yorumlarmı kullanıcının mailine geliyor?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
örnek olarak bu konuyu ele alalım
şimdi sen bu konuya mesaj attın, bende yorum attım, senin yaptığın yorum bana geldi, benim şimdi yazdığım mesaj sana geldi. bu konuya yazan herkese birbirlerinin mesajları gidecek

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
örnek olarak bu konuyu ele alalım
şimdi sen bu konuya mesaj attın, bende yorum attım, senin yaptığın yorum bana geldi, benim şimdi yazdığım mesaj sana geldi. bu konuya yazan herkese birbirlerinin mesajları gidecek

Anladım tamam.. :) İyinetteki gibi yani.
Yorum gelince mail geliyor çok teşşekurler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5