Konya'da Ücretsiz Kurs Kayıtları Başladı (KOMEK)

webmasteryolcu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
2 Ağustos 2010
Mesajlar
393
Reaction score
0
Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları, Hanım Lokalleri ve Spor Merkezlerinde yeni dönem kayıtları 19-30 Ocak tarihleri arasında internet üzerinden yapılacak. Yeni dönemde Akşehir, Beyşehir, Seydişehir, Ilgın, Doğanhisar, Kulu ve Çumra ilçelerindeki kurs merkezleri ile Gödene TOKİ ve Alakovadaki yeni kurs merkezlerine de kayıt alınacak.

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK), Hanım Lokalleri ve Spor Merkezlerinin yeni dönem kayıtları 19 Ocakta başlıyor.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, mesleki eğitimde Türkiyede bir marka haline gelen KOMEKe ilginin her geçen gün arttığını belirterek, Yeni Büyükşehir Yasası ile birlikte KOMEKi Konyanın ilçelerinde de yaygınlaştıracaklarını söyledi.

Kurulduğu 2004 yılından bu yana 236 bin kursiyerin yararlandığı KOMEKte sadece 2014 yılında 55 bin kursiyere eğitim verildiğini kaydeden Başkan Akyürek, ilçelerdeki kurslarla birlikte daha fazla kişiye ulaşacaklarını ifade etti.

Çok sayıda yeni branşla başlayacak bahar döneminde Akşehir, Beyşehir, Seydişehir, Ilgın, Doğanhisar, Kulu ve Çumra ilçelerindeki kurs merkezleri ile Gödene TOKİ ve Alakovadaki yeni kurs merkezlerine de kayıtların alınacağını belirten Başkan Akyürek, herkesi 19-30 Ocak tarihleri arasında KOMEKe kayıt yaptırmaya davet etti.

YENİ DÖNEM YENİ BRANŞLARLA BAŞLIYOR

KOMEKte bu dönemde açılacak yeni branşlar şöyle:, 3D Studio Max, Mikrodenetleyici ve Programlama (PIC), Ardışık Kontrol (PLC Kontrol) ve Programlama, 4-6 Yaş Çocuk Bakımı, Erkek Üst Giysileri Dikimi, Ev ve Kurum Temizlik Hizmetleri, Uygurca, Flemenkçe, Çince, Grafik ve Animasyon Tabanlı Web, Internet Programcısı, Mobilya Döşeme Kesim-Dikiş Elemanı, KOMEK Çocuk Korosu (Nota-Ritm ve Ses Eğitimi), Saç ve Sakal Kesimi, Servis Elemanı, Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Personel Eğitimi, Tığ Oyası, Kısa Film (Video Çekimi ve Montaj), Yorgan Dikimi, Maket Uçak Yapımı, Grafik ve Animasyon, Model Uçak Yapımı (F1H), Tığ Örücülüğü, Dijital Fotoğrafçılık ve Düzenlenmesi, Diyanette görevli imam ve müezzinlerin katılacağı Camii Musikısi, Huzurevi personeline yönelik Öfke Kontrolü ve İletişim.

BAŞVURULAR İNTERNETTEN

KOMEK, Hanım Lokalleri ve Spor Merkezlerinin yeni dönem kayıtları 19-30 Ocak tarihleri www.konya.bel.tr ve www.komek.org.tr adreslerinden yapılacak.

Kaynak: KOMEK Kayıt Tarihleri (Güz Dönemi) 26 Eylül'de Başlıyor.
 
Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst