İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Köprü hosting destegi..

merzifonlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar

Elimde henüz kullanmadigim fakat ileriye dönük kullanmayi planladigim domainleri nameserver ayarlarini yönlendirip sadece bir kac sayfa ile cesitli linkleri paylasabilecegim sekilde kullanabilecegim köprü görevi görebilecek hostinglere ihtiyacim var..

benim icin hosting firmasinin ip adresi ve konumu önemli.. Bu konuda destek olmak isteyen arkadaslarimiz olursa irtibata gecebilirsek cok memnun olurum.

calismalarinizda basarilar dilerim.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Destek olabilceğime inanıyorum profilimde msn adresim var eklerseniz yardımcı olabilirim.
Saygılarımla

tubahost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isteginiz

Merhaba arkadaslar

Elimde henüz kullanmadigim fakat ileriye dönük kullanmayi planladigim domainleri nameserver ayarlarini yönlendirip sadece bir kac sayfa ile cesitli linkleri paylasabilecegim sekilde kullanabilecegim köprü görevi görebilecek hostinglere ihtiyacim var..

benim icin hosting firmasinin ip adresi ve konumu önemli.. Bu konuda destek olmak isteyen arkadaslarimiz olursa irtibata gecebilirsek cok memnun olurum.

calismalarinizda basarilar dilerim.

Merhaba

Arzu ederseniz MSN'den görüşebiliriz veya telefon edebilirsiniz.

Saygılar

Tuba Bilişim ve Teknoloji Dış Tic Ltd Şti

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi