İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kopya içerik bansebebimidir?

hergunkampanya

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba
Bi sorum olacak
2 adet blog sitesi satın almayı düşünüyorum ancak yazılar başka sitelerden alıntı. Bu tür içerikler adsense'de ban sebebimidir?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hayır kesinlikle böyle birşey yok. eğer dediğiniz gibi olsaydı forum siteleri adsense kabul edilmezdi.

xfms

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
draga arkadaşa katılıyorum bir çok site görüyorum çalıntı içerik bakıyorsun adsense reklamları dolu

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kopya içeriğin adsensele değil arama motoruyla alakası vardır...

O

Orion

Misafir
Şikayet eden telif hakkını ispatlayabilirse banlanabilirsin.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Hayır ban sebebi değildir.Adsense buna biz içeriğin kim tarafından yazıldığına karışmayız diye yanıt veriyor.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense için ban sebebi değil fakat google arama için ban sebebi veya sandbox sebebi olabilir.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Adsense için ban sebebi değil fakat google arama için ban sebebi veya sandbox sebebi olabilir.

aynen katılıyorum ve bence alma paran boşa gitmesin zaten o sitelerin hitleri yeni artmıştır ve eleman hitler düşmeden hemen satmak istiyodur bu yüzden almamanı öneririm istersen bir kenare not et hangi kelimeden en çok ziyaretçi çekiyorsa 3 ay sonra bak bakalım kaçıncı sayfaya gerilemiş.

Edit : Heralde artık siteleri satın almışsındır. :D 1 ay olmuş konu açılalı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi