İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Korku ve Gerilim Filmleri

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Arkadaşlar sayfa sembolik maksatlı açıldı desteklerinizi bekliyorum 30 kişi lazım malum durumdan ötürü :) herkese kolay gelsin.

jazzkedisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Üstad sayfanda, sitende çok güzel hayırlı olsun.ama de o kadar paylaşım yaparsan milletin anasayfasını doldurusan olmazki. 1saatte 50 tane şey paylaşmssın.
beğendim bu arada

• Like
Reactions: Own

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Sayfa güzel , Sİte güzel , Daha ne istenebilrki Hayırlı olsun..:)

Teşekkürler

Üstad sayfanda, sitende çok güzel hayırlı olsun.ama de o kadar paylaşım yaparsan milletin anasayfasını doldurusan olmazki. 1saatte 50 tane şey paylaşmssın.
beğendim bu arada

Teşekkürler kardeş çok doğru söylüyorsun sayfayı yeni açtığım için film seçmek isteyenler olabilir diye biraz fazla eklemem gerekti günde en fazla 5 tane olacak kolay gelsin.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
30 kişi niye lazım hocam anlamadım.
ekleme : facebook kullanmıyorum ama bir hesap var nickgelecek ondan beğendim kolay gelsin.

• Like
Reactions: Own

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi