İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Köşe Yazarlığı Yapabileceğim Site Arıyorum

ekyildiz

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Öncelikle konunun herhangi bir ticari amaç taşımadığını belirtmek isterim o yüzden burada açtım. Konu başlığında da belirttiğim gibi köşe yazarlığı yapmak istiyorum ve uygun bir haber sitesi arıyorum. Bunun karşılığında ne bir ücret ne de siteme backlink vb gibi bir beklentim var. Kimsenin aklında yanlış olmaması için bunu özellikle belirtmek istedim. Bu aralar gündeme ilişkin araştırmalar ve çalışmalar yapmaktayım, özellikle sendikal konular ve işçi hakları ile ilgili, gündemde hareketli ve işim gereği de yakından takip etmem gerek. Bende takip ettiğim ve edindiğim bilgi birikimi her ne kadar kişisel blogumda belirtmiş olsam da bu işi blog yazarlığından bir adım ileriye taşıyarak köşe yazarlığına adım atmak istiyorum. Tek ricam içerik girilmesine ilişkin sürekli bir baskı yapılmaması... Yani sizinle hafta da bir yazı olarak anlaşırız ancak sonrasında daha fazla yazmama yönelik bir baskı yapılmasını veya dile getirilmesini istemem. Eğer size uyuyorsa ve sitenizde (biraz muhalif görüşlere sahip) bir köşe yazarı arayışınız varsa pm atmanız durumunda görüşebiliriz. :)

smuldur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gundem34.com olarak sizi aramızda görmek isteriz
Gündem 34

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5