İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Koxpcity.net Satılık.

RoyaLKinq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaslar koxp sitemi satıyorum..

Site Adı : www.koxpcity.net

Hosting Firma : www.webadam.com

Domain Firma : www.turkticaret.net

Sitede eski koxplar vardı kaldırdım , Alacak arkadas isterse koxplar güncellenecek.

Fiyat : 20 TL -- 15 e bırakabilirim

Hemen Hemen her bankada hesap mevcut

İletisim İçin ; Özel Mesaj ATINIZ

RoyaLKinq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dogrudur arkadasım metehanx koxpcity.com satmıstı

Ekleme: hee su metehan bnm sitemi kendi sitesi olarak tanıtan ama site bnm isteyene panelden ss atılır

maske0072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dogrudur arkadasım metehanx koxpcity.com satmıstı

Ekleme: hee su metehan bnm sitemi kendi sitesi olarak tanıtan ama site bnm isteyene panelden ss atılır

Bu koxpcity domainini de byokan dan çalmıştı galiba. Olum adamı sinir etme s.ol git burdan .Allahsız haram olsun .Elbet bir gün mahşerde karşılacağız zebanilere seni kendi ellerimle teslim edeceğim.

Ekleme: Arkadaşlar iş yapmayın dolandırıcının tekidir.Kanıtı vardır.Admin şunu bu forumdan defet.İp sine bak bir daha bu foruma alma yaww...

RoyaLKinq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lan qerizekalı okan bnm cocukluk arkadasım zaten ondan aldım bu siteyi ben admin bu arada kfr etti arkadas banla sunu Bu arada panel ss atarız rahat olun yne

maske0072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gerizekalı deme bana.Olm forumda böyle konuşmak kolay erkeksen mekanını bildir lan.Birde o domaini okan sana vermedi sen çaldın.O senin çocukluk arkadaşın felan deil.Yalan atma.O sana dedi al domaini ver dizi botunu sen domaini aldın botu göndermedin. .... .... senin.

RoyaLKinq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abim senin yasın kadar site sattım bn qeLiosan qeL Kocaeli Yuvacık Texas

maske0072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sözde okan ın çocukluk arkadaşısın.Texası alır tövbe tövbe yalancı herif Aksaraylısın beni deli etme bana ip adresini ver gerçek adresini bulayım senin .... .... .......

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
sakin-ol-sampiyon.jpg

maske0072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Hocam bu forumda doğruları konuştuğum için 3 kez uzaklaştırıldım.Sonra arkadaşlar konu açıyor bu herif beni dolandırdı diye.Yavv hocam bu iyinet mentalitesi ne biçim işleyişi ne biçim adminler site satışını kontrol altına almalı.Mesela parayı görevli admine gönderelim o kişide siteyi admine verince böyle süper bir satış olur ve dolandırılma riski azalır.Fakat iyinet admini zahmetli olur diye böyle yapmıyor galiba.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi