İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kr4l.Com Pr4, Teknobeyin.com, Googleamca.net

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AbdullahCali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar ;

Bu domainleri yakın zamanda almıştım bazı projeler için kullanacaktım ama dershaneye yazılınca satmaya karar verdim.

Öncelikle Belirmek İstediğim hususlar var, domainlerin belki ikinci belki üçüncü belkide beşinci sahibiyim, bu domainleri sadece ticaret amaçlı aldım, domainlerin eski sahipleri ile bir husumetiniz varsa lütfen gelip buraya yazmayın çünkü domainler artık benim, onların değil.

Şimdi Satışa Geçelim

İlk Domain;
Domain Adı : www.googleamca.net
Bitiş Tarihi : 30.03.2011
Registar Firması : sayfa.net
Başlangıç Fiyatı: 20 Tl
Minumum artış : 5 Tl
Sabit Satış Bitiş Zamanı : 26.08.2010 Saat : 21.00
Notlar : Domain önceden web tasarım yapan bir kişiye aitti.

İki;
Domain Adı : www.kr4l.com (Pr4) (Şuanda toplist)
Bitiş Tarihi : 03.03.2011
Registar Firması : Yahoo
Başlangıç Fiyatı: 50 Tl
Minumum artış :10 Tl
Notlar : Domain önceden kime aitti bilmiyorum, bir arkadaşım almış bende ondan aldım. Pr4 Domain, uygun fiyat verdim alıp link satabilirsiniz 2 ayda paranız çıkar, dersanem var diye satıyorum. alexa 600k

Üç;
Domain Adı : www.teknobeyin.com
Bitiş Tarihi : 29.12.2010
Registar Firması : İhs
Başlangıç Fiyatı: 40 Tl
Minumum artış : 5
Notlar : Domain önceden bir teknoloji bloğuydu, site için özel editlenmiş ve domaine lisanslı teması var çok hoş bir şey onuda isteyenlere verebilirim. Backlink çalışması yapılmış, güncellemede pr beklenen bir site. alexa 350 k.

Grkm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu baltalamak istemem ama 3. domain sandbox'ta. Alacak arkadaşların bilmesi gerek.

Hayırlı satışlar güzel domainler var.

AbdullahCali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainler r-1-0 da konu açıldığı gün satıldı... teklif vermeyin zaten bu siteden teklifte gelmez ya neyse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi