İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayetim Var Kral1i den şikayetçiyim yönetimden bilgileri rica olunur.

Geniuss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Kral1i bahsi geçen bu şahıs paypal bozdurmak için mesaj attımıştı daha önce ve yüksek mebla bozdurcağını sölemişti. Skype istedi bende verdim bu gün 800 tl bozmak istediğini söledi önce 400 atayım dedi işlemi yaptık daha sonra paypaldan ğönderdiği parayı hesap sahibinin bilgisi veya onayı dahilinde yapılmadığını belirterek hak talebinde bulundu.

Neden yaptını sorduğumda paypalın kendisinin yaptını söledi tabi tüm bunlara zemin hazırlamıştı işlem yapmadan önçe takibe alıyorlar felan filan die ve yine takibe alındığını söledi bende parayı iade etmesini söledim paypalı aradığını görüştünü vs.. anlattı tabi hepsi yalan bence 10 dk içinde iade edeceğini söledi ama yok tabi sonrada 5 te iade edecem diyip çıktı. Detaylı bir şekilde ekran görğntüsünden okuyabilirsiniz.

Şimdi konuşmaları olduğu gibi buraya ve üye olduğu diğer forumlara aynı yazıyla birlikte ekliycem banka - isim - mail banka dekontu ve paypal gibi bilgleri ortaya çıkıp ödemeyi yapmassa konuya ekliycem artı emniyet müdürlüğüne ve savcılığa gidip elimdeki tüm bilgileri ile şikayette bulunucam daha önce kendisine sölediğim gibi.

Yönetimden ricam varsa ek bilgierini bana ulaştırmalarıdır, yönetim tarafından istenen bilgiler/kanıtlar sunabilirim.

Not: Dolandırıcı demiyorum demek istemiyorum bu gün 17:00a kadar, aşşada sadece isim,iban,mail gibi şeyleri gizledim gerektiginde ekliycem.

EK:

Evet arkadalşar sahıs dolandırıcının ta kendisidir tüm bilgilerini veriyorum

İban: TR190001000388544023505001 fatih duzun

Paypal

[email protected]

Fethi Taspek

0533 762 93 21

Mail attım ve beni tanımadığını sölüyor hesabına girilmiş parası bana havale olmuş güya yarın suç duyrusunda bulunuyorum.

wMl5zk.png

eyn8y9.png

eaBJ47.png

wjYPE9.png

KlzY2B.png

KZ1Ngk.png

w1nPmG.png

KDkXol.png

Kq2q33.png

pavilion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ŞİKAYET EDİLEN ÜYE KONUYA ÇAĞRILMIŞTIR.

Geniuss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ŞİKAYET EDİLEN ÜYE KONUYA ÇAĞRILMIŞTIR.

Hocam çagırsan ne olcak adam gelip birde kendinimi savunacak hırsız dolandırıcı, bari başkalarına yapamasın diye paylaştım burda yarın bir gün kapısında polisi görünce yalvarmaya başlar.

Geniuss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
El altından hala milleti dolandırmaya calışıyor dikkat.

pavilion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ŞİKAYET EDİLEN ÜYE KONUYA ÇAĞRILDIKDAN SONRA FORUMA GİRİŞ YAPMADIĞI İÇİN BEKLEMEDEYİZ.

1sevda

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
geçmiş olsun aynı sahisla aynı olayı bende yaşadım wmaraci da

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5