İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KralSite Kalıcı Yöneticilerini Arıyor

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Merhaba arkadaşlar
Sitenin hedefi alanında Türkiyenin en büyüğü olmak
Sitenin kalite anlayışı korunması adına içerik paylaşımı sadece yöneticiler tarafından yapılır.

Detaylı bilgi için bağlantıyı takip edebilirsiniz;
www. kralsite. org /yonetim-kurulu-board-directors/17-yonetici-olmak-istermisiniz.html
Sitenin mantığı yöneticinin açtığı konuları üyelerin görüntüleyebilmesi ve beğenip yorumlayabilmesidir. Üyeler yeni bir başlık açamaz.

Paylaşım içeriği yetişkinlere özeldir ve sadece resimlerden oluşur resimler dış bağlantılardan alınmaz bizzat sitenin sunucusuna yeni başlık açarken eklenti olarak yüklenir, paylaşılır.

Site ziyaretçilere hiç bir şekilde kullanma olanağı sağlamaz konulara girebilir ancak üye hesabı olmadan hiç bir şekilde eklentileri görüntüleyemez.

Site yeni açıldı ancak bir kaç başlıkla googleden yeni bir siteye göre aşırı hit almaktadır ilanlarla yönetici alımına gidilmeyecekti ancak site yoğun hit almaya başladı ve gelen ziyaretçilerin isteklerine hızlı bir şekilde yanıt vermek için yönetici işlemini hızlandırmak zorunda kaldık.

Bugün siteye yönetici olarak katkı sağlamış kişiler ilerki zamanlarda da ebediyen yönetici olarak kalacaktır.

Emin olabilirsiniz ki bu siteye ilerki zamanlarda üye olmak bile zorlaştırılacaktır ayrıca yönetici alımları kadro tamamlandıktan sonra tamamlanacak ancak yönetici eksilmesi halinde boşluk doldurulacaktır.

Bu site ileriye dönüktür kim bilir sizde bugün yönetici olarak katıldığınız bu siteden kazançlar elde edebilirsiniz. Bu noktada fazla detaya girmek istemiyorum.

Konuyla alakadar olan kişilerde öncelik sağlam bir arşive sahip kişilerde dir

Dipnot: Site içeriğinden rahatsız olan kişiler sırf bu sebebden dolayı konuyu baltayacak yorum yapmazsa sevinirim.

Herkese başarılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5