İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KRC Bordrolama Danışmanlığı

zetbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özellikle kurumsal firmalarda bordrolama işlemleri oldukça büyük bir iş yükü oluşturur. KRC Yönetim olarak verdiğimiz*bordrolama danışmanlığı*hizmetleriyle, insan kaynakları birimlerinin asıl işi olan eğitime daha fazla zaman ayırmasına imkan tanırız.*

Performans Değerlendirme ve Kariyer Planlama

Yüzlerce çalışana sahip olan kurumsal firmalardan daha az personelle büyük işler başarmak isteyen orta ölçekli işletmelere kadar her kurum için en önemli kaynak insandır. Personel verimliliğinin artması için çalışmalar yapmakla görevlendirilen insan kaynakları departmanları çoğu zaman kendi işlerini bir kenara bırakarak bordro hazırlama işiyle meşgul olmak zorunda kalır.*

Konusunda eğitimli ve deneyimli ekiplerle sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimiz arasında önemli bir yer tutan bordrolama hizmetleriyle; personel ücretlerinin yıllık bütçesi, ayrıntılı ve anlaşılır raporların hazırlanması, kurum ve devlet daireleri arasındaki iletişimin eksiksiz bir şekilde kurulması ve işe giriş-çıkış işlemlerinin hatasız yapılması sağlanır.

Zaman Tasarrufunun Maliyetler Üzerindeki Etkisi

Oldukça büyük bir yük oluşturan personel işlemlerinin insan kaynakları departmanının üzerinden alınmasıyla birlikte, bu bölümdeki verimlilik en üst seviyeye çıkarılır. Zamandan tasarruf edilirken süreç maliyetlere de pozitif olarak yansır. Mevcut personellerle ilgili her türlü bilgi girişini hatasız bir şekilde yapan ekiplerimiz, yapılan her türlü ölçme ve değerlendirme çalışmasının sonuçlarını da düzenli olarak yönetimle paylaşır. KRC Yönetim Danışmanlık şirketi olarak verdiğimiz hizmetlerin sadece bir bölümünü oluşturan bordrolama hizmetleri, konusunda uzman ve mevzuatı yakından takip eden ekipler tarafından düzenlenir.*

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5