İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KRC Danışmanlık Hizmeti

zetbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firmanızın geleceğini sizinle birlikte planlayan ve başarılı kadrosu ile birlikte müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutabilen KRC Yönetim Danışmanlık, birçok farklı konuda danışmanlık hizmeti sunmakta ve sunmuş olduğu etkili çözümler ile işletmelerin daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olmaktadır.*

Yönetim Danışmanlık*

İşletmelere daha iyi bir tahsilat sistemi imkanı sunan ve en etkili yolları kullanarak stratejik planlamalar yapılmasını sağlayan yönetim danışmanlığı hizmetleri, her müşterinin ihtiyacına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Günümüzün rekabet koşullarında işletme kaynaklarını en verimli nasıl kullanabiliriz sorusunun da yanıtı veren yönetim danışmanlık hizmeti hepsi kendi alanında uzman olan kişilerce sunulmaktadır.*

Yatırım Danışmanlık

Şirketlerin gelecekleri için en doğru kararı verebilmeleri ve elindeki kaynakları en etkili şekilde değerlendirebilmesine yardımcı olan yatırım danışmanlık hizmeti uzmanları, ilk olarak bir fizibilite raporu hazırlayıp şirket ile ilgili değerlendirme yapmaktadır. Çıkarmış olduğu rapor sonucunda mali durumun net bir şekilde ortaya koyulmasını sağlayan yatırım danışmanlığı hizmetlerinde, alınan en doğru yatırım kararları ile işletmelerin daha uzun ömürlü ve kalıcı olabilmeleri için en önemli adım atılmış olmaktadır.*

Bordrolama Hizmeti

İnsan kaynaklarının üzerinden çok önemli bir yükü alan ve kurmuş olduğu sistem ile tüm mevzuata uygun bir şekilde ücret hesaplama işlemlerinin yapılmasını sağlayan bordrolama danışmanlığı, işletmelere önemli ölçüde zaman ve maliyet avantajı sunmaktadır. Bordrolama hizmeti sayesinde istenildiği zaman ücretlerle ilgili çizelge hazırlanabilmekte veya personel takibi ile ilgili sistem kurulabilmektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5