İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KRC Kurumsal Eğitimler

zetbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günümüz rekabet ortamında firmaların faaliyetlerini sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmeleri için, öncelikle kurumsal imajlarını güçlendirmeleri, geliştirmeleri gerekmektedir. Bir firmanın imajı çalışanlarının performansı ve profesyonelliğinde yatmaktadır. Bu doğrultuda firma çalışanlarına gerek mesleki ve gerekse kişisel gelişim anlamında gelişim ve eğitim programlarının sunulması ciddi önem arz etmektedir. Bunun sonucu olarak da kurumsal eğitimler firmalar için olmazsa olmaz bir öneme sahip olmaktadır.

Çalışanların Gelişimi ve Başarısı Açısından Kurumsal Eğitimler

Çalışanların kurumsal gelişim sistemi içerisinde eğitimlere tabi tutulmaları öncelikle çalışanların motivasyonlarını artırıcı etki yapmaktadır. Çalışanların iş bilgisi, kişisel becerileri gelişmekte ve yenilikler konusunda bilgilenmektedirler. Eğitimler ile çalışanlar değişen ve gelişen trendlere ayak uydurabilmektedirler. Çalışanlara eğitim yatırımı yapılması firmaya aidiyet duymalarını sağlamaktadır. Eğitimler sonucunda oluşan farkındalıklar çalışanlar arasında işbirliği ve koordinasyonu sağlamakta, takım çalışmasının verimini artırmaktadır. Bu anlamda kurumsal eğitimler, firmaya ve çalışanların birbirlerine karşı güven duymalarını ve yaratıcılığı geliştirmektedir. Aynı zamanda ast-üst ilişkilerini ve etkin iletişim becerisini de geliştirmektedir.

Firmanın Gelişimi Açısından Kurumsal Eğitimler

Firma çalışanlarına yapılacak olan kurumsal eğitimler ve gelişim programları, çalışanların tutum, davranış, becerilerini geliştirmekte, çalışan insan kaynağının etkinliğinin artmasını sağlamaktadır. Çalışanların kurum kültür ve hedeflerini daha çok kişiselleştirmesini sağlamaktadır. Eğitimlerle oluşan farkındalık sayesinde kurum içinde denetim ve kontrol yükü azalmaktadır. İş kazaları veya iş hataları minimum seviyeye inmektedir. Çalışanlar yenilik ve gelişimlere ayak uydurarak, işgücü devri minimum seviyeye inmektedir. Tüm bu gelişmelere paralel olarak firmanın maliyet kalemlerinde önemli ölçüde düşüşler gözlemlenebilmektedir.

KRC Yönetim Danışmanlık, firmaların kurumsal kimliğine ve ihtiyacına uygun kurumsal eğitimlerle firmaların karlılığını artırmaktadır. Verilen eğitimlerin analizlerinin yapılması, ölçülmesi sürecini de yöneterek gelişimi en üst düzeyde tamamlamaktadır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5