İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KRC Yönetim Danışmanlığı

zetbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KRC Yönetim Danışmanlık, zengin stratejik yapısı sayesinde firmaların aranılan ismidir. Firmaların iş yükünü azaltarak verimli ve kaliteli bir yönetim sunması için gerekli olan tüm planlamaları yapar ve bu konuda alınması gereken tüm aksiyonları alır.

Hangi Adımlar Atılıyor?

Yönetim danışmanlığı,firmaların en çok ihtiyaç duyduğu ve fikir alışverişinin yanında daha somut araştırmalar, veriler ya da projeler istediği bir alanı oluşturmaktadır. KRC Yönetim Danışmanlık bu anlamda stratejik bir planlama yapar. Büyüme hedeflerini formüllerle açıklar. Tahsilat sistemini programlar, para giriş çıkışlarında günlük, haftalık, aylık ya da yıllık raporlar hazırlar. Bu hazırlık nakit akışının bir çizelgeye dökülmüş halidir. İşletmelerin ne kadarlık bir sermaye gereksinimi duyduğunu belirler. Tahsilat süresi belli olmayan alacakların tahmini tahsil sürelerini öngören tasarı planları yapar. İşletme sermayesi yaratılması açısından incelemeler yapar ve bunu eyleme dökmek için adımlar atar. Bankalarla ilgili finansal ve operasyonel hizmetleri ya da işlemleri gözden geçirir. Müşterilerin ve satıcıların arasında geçen hizmet akdi olarak adlandırılan sözleşmeleri gözden geçirir.

Yönetim Danışmanlığı İçerisinde Farklı Hangi Başlıklar Bulunuyor?

İlk aşama olan yatırım aşamasına destek amacıyla bir ön hazırlık yapar ve karar aşamasını daha net hale getirmeyi amaçlar. Finans danışmanlığı hizmetinde para gereksinimi gibi tahmin ya da araştırmalara dayalı bir hizmet verir. Kurumsal gelişim danışmanlığında mevcut yapının güçlendirilmesi için neler yapılabilir sorusunun cevaplarını bulur ve uygulamaya koyar. Denetim hizmetleri içerisinde firma içerisinde uygun olmayan ya da ters giden noktaları bulur ve düzeltici eylemler yapar. Bayi hizmeti de yine itinayla programlanan hizmetler arasında yer almaktadır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5