İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kredi Kartımdan 1470 tl çekilde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Kredi kartı numarası
Son Kullanım tarihi
Güvenlik Numarası.

Gibi bilgilerle çok kolay bir şekilde kredi kartındaki tüm bakiye alınabilir. Bu bilgilerde kredi kartının üzerinde yazar :)

Önemli olan bankanın çekimi iptal etmesi.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Benim kardeşimin başına gelmişti böyle bir olay.Ama banka bizi uyarmamıştı.Bizde dilekçe ile bankaya başvurduk.Ve çekilen parayı yatırdılar hesabımıza..

LineTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Banka dilekçeyi alıp ne yapıyor ki ? Savcılığamı veriyor ?
Mesela adam gider sağlam bi yerden alışveriş yapar diyelim. Online şeyler üzerinden.
Ardından iptal ettirirse ne olacak ?

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet bu tür olaylarda sigorta kapsamına giriyormuş gerçekleşen olay. Dikkatli olmak lazım genede ! sanal kart kullanmak lazım az kalsın kaptırıyordum parayı :)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Mesela adam gider sağlam bi yerden alışveriş yapar diyelim. Online şeyler üzerinden.

Ne yaptığını bilemem.Ama olay bizim isteğimiz dışında gerçekleştiği için banka zararımızı karşıladı.Ama bu dediğim çok oluyor.Şimdi aynı şey olsa ne olur bilmiyorum tabiiki.Arkadaşlarında dediği gibi en güzeli sanal kredi kartı..

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Bankalarda aptal değil bu konu üzerinde gidiliyordur muhakkak. Öyle bir durumda yasal işlem yaparlar.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bankalar yüklü ödemelerde SMS ile bildiriyor. Geri dönüş yapar onaylarsanız ya da geri dönüş yapmazsanız ödemeyi sizin yaptığınızı varsayarak ödemeyi yapar.

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aslında senin kulladığım o güvenilir siteler adminleri birileri hekerlere satmıştır.Onlarda yahooo reklam veren bir firmaya satmıştır.Yahoo reklamvereni(Genelde yurdışında) kartını kullanarak reklam vermk istemiş.Sanırım olay böyle gelişmiş.

create

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Aslında senin kulladığım o güvenilir siteler adminleri birileri hekerlere satmıştır.Onlarda yahooo reklam veren bir firmaya satmıştır.Yahoo reklamvereni(Genelde yurdışında) kartını kullanarak reklam vermk istemiş.Sanırım olay böyle gelişmiş.

konu nisanda olmuş dostum sen uyuyan bi konuyu hortlatmışsın :)

wazesx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen bu arada ucuz yırtmışsın.böyle durumları paylaşmanız bizide uyandırıyor.saol..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5