İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KuazaHaber Profesyonel Premium wordpress temasi Ucretsiz dagitiyorum + Haber 7 Botu

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bazi fani olmadigini dusunen kisiler tarafindan Mareze dusurulen KuazaHaber ilk versiyonlarindan olan KuazaHaber H12 surumunu ucretsiz olarak kullanima sunuyorum. Helal olarak kullanmak isteyenler birazdan belirtecegim kullanim kosullarini kabul etmis sayilir, aksi halde Hakkimi helal etmeyecegimi bilsinler :)

marezdeki versiyonda cok sorun vardi, calismayan bolumler v.s bir cok yerini duzenledim ve bir demo sitede topladim. Dosyalar, resimler v DB ile beraber paylasacagim arkadaslar, kiymetimi bilin :)

KuazaHaber H12 DEMO: Kuaza haber scripti – Wordpress haber temasi
Fiyati: 69 euro (MJ ye ozel ucretsiz)
ozellikleri: piyasa bilgileri, guncel KUR bilgierleri, resim galerisi, video galerisi, .. ve dahasi..
Destek: Sorunlara Wordpress forum destek kisminda yardim ediyorum.
indir: Tema Dosyalari ve DB si bu konuda ektedir.

Kullanim Sartlari:
* Temanin en altindaki mamut resmini ve linki kaldirmak yasaktir, illede kaldirmak isteyenler 50 euro odemek zorundadir.
* 1 ay boyunca reklam alanlarindan birini Fydeo.com icin ayricaksiniz :) 20 den fazla reklam alani var, bir tanesi cok koymaz size :)
* Temayi ucretli bir sekilde baskasina satmaya calismak yasak, duzenleyip satmakta yasak.
* Yukaridaki sartlaya uyanlar, hem istedikleri kadar temayi kullanabilirler, hemde mj de bu konuda destek alabilirler bizden.

Kisaca Temanin ozellikler:
REsim galeri
Video galeri
Ana sayfa dahil Full ajax listeleme

Sadece ana sayfada 17-20 reklam yeri bulunmakta
sag taraf ajax listeleme
Haber manset sistemi
Ajax giris alani.
Ana sayfada resim galeri listelemesi
Guncel Piyasalardan Bilgiler
Guncel KUR piyasasi bilgileri

Yazar sistemi
uye profil sistemi
Haber onerme,
Puanlama, izlenim, favoriye ekleme, sosyal paylasma.
Herhabere, videoya, resim galerisine ozel reklam ekleyebilme.
Full Admin kontrol
Sitedeki reklam yerlerinin adminden duzenlenmesi
Widget destegi

ana sayfadaki bolumlerin arkaplan renklerinin adminden yapilabilmesi.
Renklendirme ayarinin admin duzenlenebilmesi.
v.s daha fazla sayfamayacagim, demo siteye bakabilirsiniz..

Sistem komple ajax ile guclendirildi, artik oyleki wordpress alt yapisini kullaniyor ibaresini kullanmak zorunda kaldim, cunku epey bir fonksiyon ve wp disinda kod yazmak zorunda kaldim.
Butun tarayicilarda sorunsuz calisir, ie6 haric sanirim denemedim ama kesin sorun cikartiyordur:) hala kullanan da varsa biraksin interneti :)

Indirmek v.s daha fazla bilgi icin: http://www.mjturkiye.com/wordpress-...retsiz-dagitiyorum-haber-7-botu-da-dahil.html

kaiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam mjtukiye.com da offlinesiniz bir soru soracaktim ama burda da bot icin size p.m attim ilgilenirseniz sevinirim ayrica cok tesekkür ederim sagolun:)

D

dragon

Misafir
Tesekurler son derece süper bir tema senin vermis oldugun sartlara uyarım tabiki sitemde kullanırsam sana temayı kullanacagım siteyi maille yollarım yalnızca bu konu atmada umarım özel alana ihtiyac olmaz :)

sartlarına uygun olarak bakabilirsin istedigin zaman

tekrar tesekurler temayı deneyecem...

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
indirme linki nerede illa girip mj sitesinden üyemi olucaz ?

ihsanone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zipten çıkarmadım

siteme kuracağım indirdim fakat zipli oldugundan zip dosyasını açamadım?şifresi nedir?
sizin reklamlarınız kalarak kullancağım sitem haberlerim.tk
botu da veriyormusunuz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5