İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Küçük Kardeşe Doğum Gününde ne alınır? :)

T

trgy

Misafir
Merhaba arkadaşlar kardeşimin (11 yaşında) doğumgünü var 24'ünde. Aradım taradım düşündüm fakat herhangi güzel bir hediye bulamadım. Sonunda foruma da bir sorayım dedim. Sizce ne alabilirim?

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben cep telefonu almıştım sony ericsson c902. cep telefonu kullanmasına karşı değilseniz ve yoksa cep telefonu öneririm.

T

trgy

Misafir
Cep telefonu bulunuyor LorD önerin için teşekkür ederim. Yenisini alayım diye düşündüm ama yeni alınmıştı. :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
ipod öneriyorum, sonrada cep telefonuna el koy ben olsam asla izin vermem

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
merhaba, kardeşiniz muhtemelen ilkokula gidiyordur :) kalem seti kitap seti veya ingilizce öğrenim seti gibi öğretici hediyeler alabilirsiniz.

konudışı: selim sen gel msn ye ben sana tır alcam :D

T

trgy

Misafir
Telefonu kullanmıyor zaten öylesine duruyor evde o yüzden el koymaya gerek yok zaten kimseye de karışmak istemem. Özgürlük kısıtlamayı sevmem. (Bana göre öyle geliyor) :)

İpod aklıma yattı fakat fazla müzik dinlemeyi de sevmiyor. :)

Kalem veya kitap seti aslında en doğru seçim olacak sanırım. Sürekli kitap okuyor çünkü. :)

Teşekkür ederim tüm yardım edenlere. :) Daha ilginç fikirleri olanlar varsa onları da dinleyebilirim.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
fiyat sıkıntı olmayacaksa nintendo wii alabilirsin, ufaklıklar için oynaması eğlenceli.

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kitap okumayı seviyorsa D&R gibi bir mağazanın hediye çekini alabilirsiniz, istediği kitabı alabilir böylece!
Ancak benim tavsiyem oyuncak yani oynayabileceği birşeyler almanız yönündedir, kumandalı araba bile olabilir bu görsel zekasına hitap edecek seviyesinde PUZZLE da ilgisini çekecektir düşüncesindeyim.
Umarım mutlu ve uzun bir ömrü olur, şimdiden nice yıllara diyelim sizin nezdinizde!

AcidShock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hediye büyük daha önemli olan konuların arasında

Huzur + Mutluluk bulunuyor sevginizi maddi olaylarla asla ama asla aramayın

her anınızda sevdiginize hediyeden çok manevi olarak yaklaşın

nice 11 senelere

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
o zaman wii için bir tavsiye

Real de fiyatı şu anda 499 TL eğer Realde bulamazsan MediaMarktta fiyat 550 TL, en ucuz fiyat garanti kampanyasından faydalanıp Realde fiyatın 499 TL olduğunu iletirsen 499 TL'ye satıyorlar :) Ben o şekilde aldım

Artı birde Fitness add on alabilirsin,

T

trgy

Misafir
o zaman wii için bir tavsiye

Real de fiyatı şu anda 499 TL eğer Realde bulamazsan MediaMarktta fiyat 550 TL, en ucuz fiyat garanti kampanyasından faydalanıp Realde fiyatın 499 TL olduğunu iletirsen 499 TL'ye satıyorlar :) Ben o şekilde aldım

Artı birde Fitness add on alabilirsin,

Biliyorum o taktiği fakat bir görüntü belge vs istiyorlar. :D Gerçi adamına göre değişiyor o iş. :)

Fotoğraf çekip gideceğim yarın alacağım media markt tan. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5