İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Küçük Webmasterlar Yarışıyor (6 Eylül - 13 Eylül)

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Ben Isparta'ya gidebilirim bu yüzden 1-2 gün online olamayabilirim de,eğer kazanırsam Nurçin'e ulaşamadık başkasına verdik ödülü demeyin eh :D

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ben Isparta'ya gidebilirim bu yüzden 1-2 gün online olamayabilirim de,eğer kazanırsam Nurçin'e ulaşamadık başkasına verdik ödülü demeyin eh :D

Diyebiliriz öyle :D

Kazananlar ödüllerini diledikleri tarihte teslim alabilecekler :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
nevadia elenmiştir, listeden çıkarabiliriz
başarılar arkadaşlar çok adil bir yarışma oldu bu, herkese hakettiğini verdik, torpil de olmadı...

vys

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de bu projenin olumlu sonuclar çıkaracağina inaniyorum. ama banner da yazan 1. Geleneksel yazısı degismeli. zira geleneksel kelimesi ilk defa yapilacak yarısmaya yazilmamali. Gelecek yilı beklemelisiniz. ;)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
ben de bu projenin olumlu sonuclar çıkaracağina inaniyorum. ama banner da yazan 1. Geleneksel yazısı degismeli. zira geleneksel kelimesi ilk defa yapilacak yarısmaya yazilmamali. Gelecek yilı beklemelisiniz. ;)

banneri yapan arkadaşımız önümüzdeki ay tekrar yapılacağını bildiği için yazmış öyle :)

Nevadia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm filan atılmadı

Not : konular tanıtımdır , ama izleme linki olanlarda vardır..

Nevadia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öm hakkım yok ;

açılan konuları şahsım açmadığı ve bütünk konularla ilgilenecek vaktim olmadığı gerekçesiyle kararınızı adil bulmamakla birlikte bu koşullarda yarışma düzenleyen kişi ve kuruluşların düzenledikleri yeni etkinliklerde yer almamak konusunda karara varmış bulunuyorum .. teklifiniz için teşekkür eder fakat şahsıma hiç bir uyarı yapılmadan elenmenin ne kadar haksız olduğunu belirtiyor ve hiç bir yarışmada yer almayacağımı söylüyorum

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Nevadia düşüncelerinize saygım sonsuz. Size konu ile ilgili daha önce pm attım. Ulaşmama nedeni ile ilgili herhangi bir fikrim yok. Ama jürinin buraya açık bir şekilde konuyu yazması da bir uyarıdır. Daha önceki postlarda da belirtmişlerdi bu konularla ilgili fikirlerini.

Daha sonra düzenleyeceğimiz yarışmalar için de size bilgilendirme mesajı atacağım. Ama katılıp katılmamak size kalmış bir durumdur.

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Jüri susma grevi mi çıkardı ya? :D (Yok mu bir haber alan,yok mu gören? Bu mudur adaletin bu mudur tören??)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5