İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kullanıma hazır, Muhteşem tasarımlı, Kaliteli Domain, Full+Full Hazır Kız Forumu Kullanıma hazır, Muhteşem tasarımlı

BaskentMedya

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhabalar, elimde bulunan siteleri satışa çıkarıyorum. İlk olarak elimdeki Kızlar için kurulmuş bir forum var onu çıkarıyorum. Projeye çok emek verildi ancak vakit kısıtlı olduğundan dolayı amacına ulaşamadan bıraktık. AdSense'ye başvurulmadı. Forex şirketinin 1 adet banneri bulunmaktadır. Eminim ki ilgilenen ve üstüne düşen arkadaşlar paraya para demeyecektir. Tasarımı tamamen bizim tarafımızdan tasarlanmıştır. Domain yenidir banı spam'ı yoktur. Foruma editör tutulup, Spinli 696 adet konu eklenmiştir. Site özenerek yapılmıştır. Umarım hak ettiği değere gider.

Önemli Not: Site ile ilgilenmeyecek kişiler lütfen almasın siteyi.

Ekstralar; Google SEO Ayarları yapıldı, Güvenlik ayarları yapıldı, Hız optimizeleri yapıldı, iç ve dış SEO çalışması yapıldı, ücretli pluginler kuruldu.

Yukarıdaki işlemler için toplam: 300 TL civarında tutar ödenmiştir. Site tamamen Anahtar teslimdir. Al ve kullan.

Alana şimdiden hayırlı olması dileğiyle...

Site İstatistikleri

dXnL5X.png

5Y8NdL.png

Site adresi : kizlarlabiz.com
Site için istenen fiyat : 500 TL
Sitenin aylık getirisi: 10,15 TL
Sitenin açılış tarihi: 6 Ay
Kategori, sitenin içeriği nedir: Kız Forumu
Günlük hit sayısı: 20-30
Ziyaretçi kaynağı: hepsi arama motoru
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 6 Ay
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: hepsi
Hosting dahil midir: Dahil
Banlı olduğu sponsor var mı: hayir
Banlı olduğu arama motoru var mı: hayir
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5