İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kupa Şampiyonu GALATASARAY

serhat54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Açıkçası Hakem Galatasaray Taraftarıydı Ve Çok Faullü Oynadılar. Anlaşılan Galatasaray Fenere Çok Kin Gütmüş Bir Ara Bir Futbolcu Kuyta Eliyle Topu Fırlatmıştı. Demekki Zamanında Fena Koymuş ;)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Açıkçası Hakem Galatasaray Taraftarıydı Ve Çok Faullü Oynadılar. Anlaşılan Galatasaray Fenere Çok Kin Gütmüş Bir Ara Bir Futbolcu Kuyta Eliyle Topu Fırlatmıştı. Demekki Zamanında Fena Koymuş ;)
tipik fenerbahçeli tipi

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63

Ben beşiktaşlı olarak yorum yapayım.Galatasaray neredeyse ezdi geçti diyebiliriz.
Fenerbahçenin futbol adına neredeyse herhangi bir hareketini görmedim.
Hakemin veya başkalarının hatalarını tartışmak yerin önce biz ne yaptık denmelidir ? 10 kişi kalmış bir takıma dahi üstünlük kuramıyorsanız bükemediğiniz bileği öpeceksiniz.

serhat54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlk Olarak Şunu Söyliyim Takımı Batıran Aykut Kocamandır. As Kadroya Stochu Almadı Ve Birkaç Futbolcuyu Oynatmadı. Ayrıca Skora Bakılırsa Son Dakika Penaltısı Olmasaydı Maç Beraberlik İle Bitiyordu :) Yani Son Gol Galatasarayın Şansına Diyebiliriz. Skora Bakılırsa Fenerbahçe Gayet İyi Oynadı ki Topa Sahip Olma Üstünlüğü Fenerbahçedeydi Bu Kadroya Rağmen...

İkinci Olarak İse Yöneticiler Ve Moderatörler Her Durumda Tarafsız Olmalıdır. "Tipik Fenerbahçeli Tipi" Demek Üyeyi Ezmek Anlamına Gelirki Ben Kendi Görüşümü Bildiriyorum.

Tabiki Yenen Takımı Tebrik Ediyoruz. Fakat Galatasarayın Fenerden Çok Çektiğini Herkez Biliyor ;)

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Futbolu çok takip etmem ama bu maç hakkında birkaç şey söylemek istiyorum:
1- Fenerbahçe'yi tebrik ederim, Kuyt süper bir transfer olmuş
2- Maçta hatalar oldu tabi ki, ama umarım Cüneyt Çakır'ın üstüne gidilmez. Çünkü milli takımımız bizi yurt dışında temsil edemezken, o göğsümüzü kabartıyordu. Ona şu an leke atmak ancak ülke olarak hepimizin prestijini zedeler.
3- Selçuk İnan geçen seneki Selçuk İnan değil, onun yüzünden de Hamit geride kalıyor özellikle de serbest vuruş ve kornerlerde. Umarım Fatih Terim bu işe bir el atar ve asıl yıldızın Hamit olduğunu Selçuk'a anlatır.
4- Üzülerek söylüyorum ama Erzurum'daki Galatasaray taraftarında utanıyorum.
5- Biz Volkan'ı ayı bilirken,bir de Engin Baytar çıktı. Haklı ol ya da olma,sen kimsin de hakeme dayılık yapıyorsun?
6- Umut Bulut ve Amrabat hakikaten iyi futbolcular, biz daha bu ikilinin çok ekmeğini yeriz. :)

Not : Bir Galatasaraylı olarak objektif olamıyor olabilirim ama benim görüşlerim bunlar.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ben galatasaraylıysam fenerbahçe sadece teferruattır (bu söz böyle değildi sanki)
neden moderatörler tarafsız olmak zorundaymış bakalım?
konu kendi takımım olunca tarafsız olamıyorum malesef.

serhat54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben galatasaraylıysam fenerbahçe sadece teferruattır (bu söz böyle değildi sanki)
neden moderatörler tarafsız olmak zorundaymış bakalım?
konu kendi takımım olunca tarafsız olamıyorum malesef.
Bu Her Forumda Aynıdır. Moderatörler Üyeyi Ezmemek Şartı İle Tarafsız Olmalıdır. Sizin Forumunuzda Bu Kural Olmayabilir Ama Etik Bir Kural Olarak Kabul Ediliyor. Sonuçta Siz Rütbeye Sahipsiniz Ben İse Normal Bir Üyeyim. Bunu Şöyle Düşünün Öğretmen-Öğrenci İlişkisi... Öğretmen Her Öğrenciye Adil Davranmalıdırki Tatsızlık Çıkmasın... Bilmem Anlatabildimmi...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Bu Her Forumda Aynıdır. Moderatörler Üyeyi Ezmemek Şartı İle Tarafsız Olmalıdır. Sizin Forumunuzda Bu Kural Olmayabilir Ama Etik Bir Kural Olarak Kabul Ediliyor. Sonuçta Siz Rütbeye Sahipsiniz Ben İse Normal Bir Üyeyim. Bunu Şöyle Düşünün Öğretmen-Öğrenci İlişkisi... Öğretmen Her Öğrenciye Adil Davranmalıdırki Tatsızlık Çıkmasın... Bilmem Anlatabildimmi...

Evet ama benim beşiktaşlı sizin fenerbahçeli olmanız bu konuda neyi değiştirir.
Kimse kimsenin mesajını silmiyor veya kimseyi banlamıyor.
Sadece maç hakkında yorum yapıyoruz. :)

serhat54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet ama benim beşiktaşlı sizin fenerbahçeli olmanız bu konuda neyi değiştirir.
Kimse kimsenin mesajını silmiyor veya kimseyi banlamıyor.
Sadece maç hakkında yorum yapıyoruz. :)

Sizin Tuttuğunuz Takımla İlgili Birşey Demedimki Ben :) Sadece Yorumumu Belirttim Ama Siz Tepki Verdiniz Nedense... Açıkçası Söylediğiniz Kelime Ezici Geldi Bana...

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sizin Tuttuğunuz Takımla İlgili Birşey Demedimki Ben :) Sadece Yorumumu Belirttim Ama Siz Tepki Verdiniz Nedense... Açıkçası Söylediğiniz Kelime Ezici Geldi Bana...

o mactan sonraki hassasiyettendir :D baktiniz haftaya da ezici geliyor, o zaman problem var :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
konu eziklikse fenev bunu iyi başarıyor :D
çıktım topikten
sağlıcakla

serhat54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o mactan sonraki hassasiyettendir :D baktiniz haftaya da ezici geliyor, o zaman problem var :D

konu eziklikse fenev bunu iyi başarıyor :D
çıktım topikten
sağlıcakla

luklesin İlk Olarak Galatasaray Bizi Hiçbir zaman ezemedi ve ezemez bunu herkez biliyor :D Eğer Cidden Ezdiği Hakkıyla Aldığı Bir Maç Varsa Kanıtlar İle Konuş :D İkinci Olarak İse Madem Yöneticiler Amacını Aştı Bende Bunu Administratöre İleticem Ve Bende Amacımdan Çıkıcam :D Ya Herru Ya Merru Konuşun Bakalım :D

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
luklesin İlk Olarak Galatasaray Bizi Hiçbir zaman ezemedi ve ezemez bunu herkez biliyor :D Eğer Cidden Ezdiği Hakkıyla Aldığı Bir Maç Varsa Kanıtlar İle Konuş :D İkinci Olarak İse Madem Yöneticiler Amacını Aştı Bende Bunu Administratöre İleticem Ve Bende Amacımdan Çıkıcam :D Ya Herru Ya Merru Konuşun Bakalım :D

Ben Galatasaray degil, o soylenen kelimenin eziciliginden bahsettim :D Yanlis anlasilma olmus :)

Crowley

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Galatasaraylıyım fakat fanatik değilim, pek takip etmem.

Bu maçı izledim, daha ilk dakikalardan galatasaray'ın yaptığı hücumlardan yeneceğini sezmiştim.Maçı fenerli amcam ile izlemenin keyfi bir başka oldu, maçın sonunda geçmiş olsun sarılışı yaptım kendisine, bozuldu biraz :kızdım: Baya baya süper oynadık, alex'in attığı gol şansa geldi, ama diğeri iyiydi.Galatasaray'ın attıklarının hepsi iyiydi bence.Kişiye göre değişir tabi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5