İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kupon hakkinda yardim istiyorum?

Cochineal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ben araniza yeni katildim son zamanlarda kupon la ilgili birseyler duydum fakat kupon nedir nerden bulunur nasil kullanilir calisma sistemi nedir bir bilgim yok forumun icinde aradim ama bulamiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aramıza hoş geldin. demekki forum icinde iyi aramamısın. iyi aramış olsan bulurdun.

quake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kuponlar google tarafından oluşturulmuş kredilerdir. yeni adwords hesabı (14 günü geçmiş olmamalı) açıp kupon satın alıp eklediğinizde kupon miktarı adwords hesabınıza kredi olarak yansır. Tebiki hesabı ilk önce aktifleştirmeniz lazım reklamların görünmesi için. Onun içinde kredi kartınızla veya banka havalesi ile ödeme yapmanız gerekmektedir google a. Eğer kupon ve adwords aktif hesap ihtiyacınız varsa her daim sağlayabilirim. msn adresim [email protected]

Cochineal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
quake cevabin icin tesekkürler Batux aradim bulamadim yazdim fark ettiysen 46 sayfa cikiyo hangi birine girip bakicam sitenin arama motorunuda kupon yaziyorum o bile cikmiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5