İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kupon Kodu Paylaşma – Yayınlama Scripti

GMasterTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
capture-20120629-151127.png

Merhaba arkadaşlar sizlere kupon kodu yayınlama siteleri icin script paylaşacagım
Scriptler Firmalar – Websiteleri Ekliyebiliyorsunuz Eklendiğiniz firma ve websitelerinin kupon kodunu paylaşabiliyorsunuz
aslında scriptin en güzel yanı sadece siz paylaşmıyorsunuz diyelım siz Sirinle.COM sitesini eklediniz
Sirinle.COM Katagorisine isteyen üye olmadan kupon kodu paylaşabiliyor. Aslında Demo mevcut Uzatmaya gerek Yok
Arkadaşlar Script İçerisinde Dokuz Adet Tema Mevcuttur Ben Business Temasını Türkçeye Çevirdim
Eğer Siz Diğer Temaları Kullanamak İstersenız TR çevirmeniz Gerekmektedir
İyi Günlerde kullanın..

Kurulum

İndirdiğiniz RAR dosyası içerisinde Upload klasörü var onu çıkartıyoruz
Upload Klasörü İçerisinde config.php PHP dosyası içerisindeki gerekli yerleri dolduruyoruz DB Bilgilerini Giriyoruz
Upload klasörü içerisindeki dosyaları herhangi bir FTP programı yardımı ile Sunucumuza Atıyoruz
Daha sonra PhpMyAdminden SQL mizi içeri aktarmamız gerekiyor
Cpanelden > PhpMyAdmin > DB mizi Seçiyoruz ve İceri Aktar Diyoruz
SQL Dosyanız Upload Klasörü >> install Kalsörü >> maindb.sql

Linkler

SCRİPTİ İNDİR

SCRİPT DEMO

SCRİPT ADMİN PANELİ

Kullanıcı Adı : Admin
Şifre : admin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5