İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kupon olayı erken mi bitti?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Dot Net' Alıntı:
önce bir mesajımda a.k. yazdım. ve küfür ettiğim için forumdan atıldım. bu forumda 400 e yakın mesajım vardı. ve bu kadar mesaj içinde hiçkimseyle kavge etmedım, kimseye yada hiçbirşeye küfür etmedim. Burada elimde çok sayıda kupon kaldığı için çok sinirliydim ve a.k. dedım. bu bile tam küfür değildir. ben yaptıgım hareketın doğru olmadıgını kabul ediyorum. ama uyarı almalıydım dıye dusunuyorum. uyarı almadan forumdan atılmayı kendıme yedıremedıgım içinde bu nickle girip mesaj yazmak istedim. istersen bu nıckı de banlarsın ıstersen benım eskı nıckımı (discoface) tekrar açarsın. sen bilirsin.

Forumda küfür etmeden önce yönetimi uyarmadığınız için yönetim de sizi uyarma ihtiyacı duymamıştır.
Forumda küfür edecekler, "birazdan şu konu başlığı altında şu küfürü edeceğim" diye önceden yönetimi uyarmalıdır.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
elimde son kupon vardı kaldı :) olsun bari digerlerini kullandım ama halen kuponalrım aktif olan ve hit gelen var

eNbOdy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Bence GooGLe'dan Allah Razı Olsun Birçok kişinin elinde patladı belki kuponlar ama bu zamana kadar çok kişi ekmek yedi onun sayesinde ve sitesini çok iyi yere getirenler oldu şahsen benim sitem adword sayesinde artık günlük 400 tekil hit alıyo

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimde 12 kupon kalmıştı ayın son 2 gününde hepsini girmeyi düşünüyordum mallesef google bizden daha uyanık çıktı :D

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence bittiğine sevinmeliyiz arkadaşlar..Adsense gelirlerini düşürüyordu iyice..bence adsense gelirleri artacak..

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
flashcenter.net' Alıntı:
Elimde 23 kupon kaldı. Bilseydim biteceğini hemen kullanırdım kuponları :( offff

Kahretsin :) elimde 2 proje vardı 2 sine de reklam gerekiyodu kuponları ona saklıyordum 10 kadar kupon öldü. 30 diyordu oysa. hatta satan adamda not düşmüş 30 diye.

Expiry Date: 30/06/2006

Sanırım google amcamız kızdı bu abartı maliyetler geri ödenmeyince. Buarada adam not düşmüş bu nedir acaba ?

Yahoo Search Marketing $50 Link:
http://searchmarketing.yahoo.com/arp/srch.php?o=XXXXXX

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
annudora' Alıntı:
Kahretsin :) elimde 2 proje vardı 2 sine de reklam gerekiyodu kuponları ona saklıyordum 10 kadar kupon öldü. 30 diyordu oysa. hatta satan adamda not düşmüş 30 diye.

Expiry Date: 30/06/2006

Sanırım google amcamız kızdı bu abartı maliyetler geri ödenmeyince. Buarada adam not düşmüş bu nedir acaba ?

Yahoo Search Marketing $50 Link:
http://searchmarketing.yahoo.com/arp/srch.php?o=XXXXXX
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=28221

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5