İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kuracağım İngilizce Haber Sitesine Yüksek Paylı Ortaklık

mazzoposaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,

İngilizce içerikli Türkiye ve Dünya haberlerinin yayınlanacağı bir websitesi kurmayı düşünüyorum. Kaliteli bir domainim var ve siteyi onun üzerinde wordpress tabanlı olarak kuracağım. Sitede kullanılabilecek etkili de bir haber botu olacak; istenildiğinde belirli RSS kaynaklarından içerik alınabilecek.

Haber sitesi geçmişi olan, wordpress kullanımı ve seo teknikleri konusunda başarılı birisi gerekiyor. Birlikte çalışacağımız arkadaş sitede tam yetkili olacak ve tüm teknik işleri (haber editörlüğü, seo uygulamaları vs.) o yürütecek.

Emeği çok olacağı için sağlanacak tüm potansiyel gelirin %60'ını o alacak. Gerekirse sözleşme yapılacak.

İlgilenen arkadaşlar bana PM yoluyla ulaşabilirler.

Saygılar!

mazzoposaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
An itibariyle proje üzerine görüşmeler yapıyoruz. Bir aksilik olmadıkça proje 1 haftalık süre zarfında hayata geçirilecek.

Konu kilitlenebilir.

İlginize teşekkür ederim.

Saygılar!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi