İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kural İhlali Sayfanın Neresinde

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ocaklarbeldesi.com adresindeki Google AdSense reklam sunumu devre dışı bırakıldı
Merhaba, Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin, http://www.ocaklarbeldesi.com/2009/05/15/cicek-pansiyon-ocaklar-beldesi-2009.ocaklar.html sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik. Program kurallarımızda ifade ettiğimiz gibi, AdSense yayıncılarının Google reklamlarını yetişkin içerikli sayfalara yerleştirmelerine müsaade edilmemektedir. Çıplaklık veya cinsel etkinlikler içeren fotoğraf ve videoların yanı sıra aşağıda sıralanan örnekler de kabul edilemez içerik kapsamına girer: * Ahlak dışı veya tahrik edici görüntüler * Yetişkinlere yönelik hikayeler dahil olmak üzere müstehcen veya açık saçık dil kullanımı * Cinsel ipuçları veya öneriler * Cinsel fetiş siteleri (örneğin, ayak fetişi içeren siteler) * Yetişkinlere yönelik oyuncaklar veya ürünler * Yetişkinlere yönelik içerik barındıran reklamlar veya harici site bağlantıları Netice olarak sayfanızdaki reklam yayınını durdurduk. AdSense hesabınız etkin kalacaktır. Fakat, program kurallarımızı gözden geçirmenizi (https://www.google.com/adsense/policies) ve tüm sayfalarınızın kurallarımızla uyum içinde olduğundan emin olmanızı ciddiyetle tavsiye ederiz. Gelecekte yeniden ihlaller tespit edersek hesabınızı durdurabileceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Google AdSense Ekibi Sorun Kimlik Numarası 936288 ---------------- Bu uyarı e-postasıyla ilgili daha fazla bilgi için, lütfen Yardım Merkezimizi ziyaret edin: https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=11305&hl=tr.

az önce adsense hesabımda böle bir uyarı gördüm ama bahsi geçen sitede kesinlikle yetişkin içerik yada buna benzer bişi yok ne yapmalıyım mail atım durumu bildirsem mi

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normaldir benimde 80 dolarım gitti. geçmiş olsun. Bir dahada açılmaz.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kapanma olmadı ama bi kez daha olursa kapanır falan yazmışlar. kapatmak için yol yapıyorlar resmen :)

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bir sitemde dans eden bir kız vardı. Tayt tarzı bir kıyafet ile dans ediyordu. Yetişkinlere yönelik içerik diyerekten banlanmıştım

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bir sitemde dans eden bir kız vardı. Tayt tarzı bir kıyafet ile dans ediyordu. Yetişkinlere yönelik içerik diyerekten banlanmıştım

tayt ile dans edilirmi ya
icon11.gif
birde gereksiz banlamışlar gibi konuşuyorsun hak etmişsin sen :D şaka yapıyorum tabikide bu bedava kuponların paralarını nasıl çıkartıyorlar acaba diye hiç düşünmedinizmi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5