İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kuran dinleme sitem için sponsor arıyorum.

XiechenG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İyi günler.
http://www.ehlimuslim.com kuran dinleme , kuran mealleri ve daha eklenicek bir çok özellikli sitem var.
- 75GB üzeri alan vericek
- birkaç gün( ve ya ay ) sora mağdur etmiycek
- 2de bir sunucusu kapanmıycak
- sorun çıktığında kısa zamanda hall edilicek
- mysql sıkıntısı yaşanmıycak (mealler mysql`de tutulucağı için alan çok gerekicektir [şimdilik maksimum 100 mb ola bilir] )
sponsor arıyorum.

Gasabalı03

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam Piyada Mevcut Olan bir Adet Kuran Scripti Mevcut Onunla Çalışmayı İsterseniz Size 5 gb Kadar veya 10 gb kadar Sponsor Olabilirim. 7/24 Kesintisiz Yayın Herhangi Bir Sorunsuz Kullanırsınız. Ama Gene Size Kalmış.

XiechenG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam Piyada Mevcut Olan bir Adet Kuran Scripti Mevcut Onunla Çalışmayı İsterseniz Size 5 gb Kadar veya 10 gb kadar Sponsor Olabilirim. 7/24 Kesintisiz Yayın Herhangi Bir Sorunsuz Kullanırsınız. Ama Gene Size Kalmış.

Hocam piyasada mevcut olan kuran scripti ne bilmiyorum.
BU scripti kendim kodladım sadece tasarıma ayırıcak ne zamanım var ne de lisanslı programım.
Hocam 10GB yeterli değil ama eğer 10GB gibi alan vere bilirseniz
MP3 dosyaları sunucunuzda barındırma imkanı sağlarsanız en azından çok güzel olur.
Yani örnek olarak
http://server1.ehlimuslim.com/
girdiğinde birkaç imamın tilavetlerini yayımlaya bilirsek ne mutlu bize.
Eğer böyle destek vere bilirseniz sponsorlar bölümü oluşturup gerekli kodları siteme eklerim.

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
hostgatorda hostum var
link karşılığı size bir ftp hesabı açabilirim dosyalarınız için

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi