İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kuran sitesi için hosting sponsoru(sponsorları) aranıyor.

XiechenG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba www.ehlimuslim.com sitem için hosting sponsoru arıyorum.
Sitem arapca kuran dinleme sitesidir, yazılı azerice kuran mealleri de bulunmaktadır.
Şu an ihtiyacım olan önce PHP,MySQL,.HTACCESS destekli 100MB gibi alanı olan Linux sunucu.
Ve MP3 dosyalarımı saklaya bileceğim en az 700MB gibi büyük alanlardır.
Çünkü 1 tam kuran okunuşu MP3 olarak en az ortalama 650MB alan gerektirmektedir.
MP3 alanı için ne kadar çok sponsor bula bilirsem o, kadar iyi benim için.
30 GB ve 75 GB destek veren 2 ayrı sponsorum oldu, sonunda mağdur oldum.
Çok rica ediyorum sponsorluğu birkaçgün sora yapamıycak olanlar rahatsız etmesinler.

XiechenG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Verdiğiniz linki inceledim ve orada bulunan
(15 GB Bandwidth kesinlikle dosya up/down işlemi için kullanılamaz. Aksi takdirde hosting silinir.)
yazısı benim siteme sponsor olunamayacağı anlamına geliyor. Çünkü sitem kuran dinleme sitesi ve birkaç MP3 ü de hosta atacağım.
hocam pm atın yardımcı olurum...
Az sonra pm atacağım.

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hosting Sponsorluğu

PM attım ama hala bir cevap yazamdınız.

Hocam dün hem kandil, hem sevgililer günü olduğundan bakamadım mesajlarıma.

özel mesajınıza karşılık verdim. iletişim bilgilerimi de gönderdim.

sitenizin ziyaretçi sayısınıda bildirirseniz memnun olurum. trafik sorun değil, ziyaretçi sayısını artırmak içinde bişeyler yapabilirim diye istiyorum.

Facebook sayfası kurmanızı da tavsiye edebilirim.:)

Ö-E Tasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Böyle hayırlı bir iş için hocam ben sponsor olabilirim. Kesinlikle hiç bir eşyde sınırımız olmayacak size 5 gb trafik verdim ise eğer ki bir kaç haftada doldu ise hemen 2 katına çıkartırım sonuç olarak sizin siteniz için her türlü kolaylığı sağlarım.

Ne reklam isterim ne de başka bir şey. Böyle bir sitenin online olmasını desteklemek adına her şeyinizi karşılarım. Lütfen tarafıma pm ile dönüş yapınız.

XiechenG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İyi günler.
Hocam dün hem kandil, hem sevgililer günü olduğundan bakamadım mesajlarıma.

özel mesajınıza karşılık verdim. iletişim bilgilerimi de gönderdim.

sitenizin ziyaretçi sayısınıda bildirirseniz memnun olurum. trafik sorun değil, ziyaretçi sayısını artırmak içinde bişeyler yapabilirim diye istiyorum.

Facebook sayfası kurmanızı da tavsiye edebilirim.:)
PM attım size. Sitenin hiti kuran dinleme ve indirme mümkün olduğu zamanlarda
70in üzerine çıkmıştı en son. Bu da çok önceydi. Yanlız bildirmem gereken husus ,
sunucular dayanmadı indirme işlemlerine.
ADSL kapattırmıştım. 3-4 ay oldu internette çok az oluyordum.
Şimdiyse günlük ortalama 6-7 gibi.
Sayyaçtanda baka bilirsiniz.

Böyle hayırlı bir iş için hocam ben sponsor olabilirim. Kesinlikle hiç bir eşyde sınırımız olmayacak size 5 gb trafik verdim ise eğer ki bir kaç haftada doldu ise hemen 2 katına çıkartırım sonuç olarak sizin siteniz için her türlü kolaylığı sağlarım.

Ne reklam isterim ne de başka bir şey. Böyle bir sitenin online olmasını desteklemek adına her şeyinizi karşılarım. Lütfen tarafıma pm ile dönüş yapınız.
PM cevaplandı.
İyi günler.

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
öncelikle konuya ilgili olan diğer arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. böyle hayırlı olacağına inandığımız siteyi boş bırakmayız evelallah.

hocam mail adresinizi gönderin hesabınızı açayım. gerekli bilgileri size göndereyim.

Ne trafikte ne alanda sorun yaşamazsınız.

* Bilgilendirme: Türkiye numaraları için +90 uluslararası alan kodunu kullanmanız gerekiyor. yani 05321234567 numarasını yurtdışından ararken 00905321234567 çevirmeniz gerekir diye biliyorum. daha detaylı bilgiyi google a sorarak öğrenebilirsiniz.

Azerbaycanda olupta böyle bir site ve türkçe içerikle ilgilenmeniz çok güzel gerçekten.

** Mp3 dosyalarının direk adresini paylaşmazsanız güzel olur sunucu sadece download için kullanılmamış olur.

XiechenG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
edit:
bozalic nickli arkadaş şimdilik gerekli tüm ihtiyaçları karşıladı.
Bu konuda yardımcı olmak isteyen her kese çokça teşekkür ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5