İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurban Bağısı

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildiğiniz gibi kurban bayramına az kaldı. Bu baslık altında bağıs yapacak kisiler ile beraber TSK Mehmetçik Vakfı'na vekaleten kurban bağısı yapmayı planlıyorum. Her zaman olduğu gibi elmasgunes'i önderimiz olmaya davet ediyorum. Açılısı ben yapayım. Gelecek hafta içi (büyük ihtimalle Pazartesi günü) 110 ytl ödemeyi taahhüt ediyorum.

TSK Mehmetçik Vakfı'nın ilgili sayfası: http://www.mehmetcik.org.tr/index.php?Page=Sayfa&No=17

Adsense'den su kadar para kaldırdım, gelecek ay araba almayı planlıyorum, goldkey muhasebesiyle akraba oldum diyen tüm arkadaslarımızı bu baslık altında destek olmaya bekliyorum.

Not 1: Elmasgunes'ten izin almadım bunu yazarken, ama karsı çıkacağını sanmıyorum :(
Not 2: Yapalım iyi olur gibisinden seyler yazarak değil, hangi tarihte ne kadar bağıs yapabileceğinizi söylerek katkıda bulunursanız sevinirim. Yapalım denilen hiç bir sey yapılmıyor.
Not 3: Deniz feneri gibi dernekler de aynı sistem bulunmakta. Fakat geçen sefer Deniz Feneri'ne bağıs yaptığımız için bu sefer TSK Mehmetçik Vakfı'na bağıs yapmayı uygun gördüm sahsen.
Not 4: Bu baslık iyinet ve r10 forumlarında açılmıstır her zaman olduğu gibi.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekten ilginiz gözlerimi yasarttı. baska bir sey demiyorum. sizden istenen 1 milyar lira değildi, cuzi bir bagıstı. bedava link diye konu açsam hepiniz cevap yazardınız ama böyle bir konuya neden yazacaksınız değil mi, gereksiz. bırakın allah askına.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hmm belkide yapan coktan yapti ama "ben bagista bulundum" diye ovunmemek icin yazmak istemiyorlar?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hmm belkide yapan coktan yapti ama "ben bagista bulundum" diye ovunmemek icin yazmak istemiyorlar?
belki de haklısın, bu yüzden konuyu açık tutayım, uyarı için sağol. ama öyle olacağını sanmıyorum. sahsen ben bağıs yapsam önceden, iyinet forumu ile beraber bağıs yapmak için de 30-40 ytl verirdim.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım, ailem adına 1 kurban bağışı bedeli olan 220 YTL ödemeyi online kredi kartından yaptım ancak burada açıklama gereği görmemiştim..

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hmm o zaman bagis yapipta bildirene +rep verelim :) Bakalim ne cikacak. Ya da neyse, isteyen yapsin. Allah kabul etsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5