İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurban Bayramınız Mübarek olsun

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinetadmin ben favorites bir de cmylmz vardı heralde bizim yaşlarda sabahtan forumun kapısında bekleyecez. içeri el öpüp girebilirsiniz. bahşişleri iyinetadmin verecek. ben şeker verecem favorites de n95 verecek : )

L

Leonidas

Misafir
iyinetadmin ben favorites bir de cmylmz vardı heralde bizim yaşlarda sabahtan forumun kapısında bekleyecez. içeri el öpüp girebilirsiniz. bahşişleri iyinetadmin verecek. ben şeker verecem favorites de n95 verecek : )

Ya bişey dicem çok ciddi herkese bu sorum. Niye bu kadar iyinet yada diğer wm forumları tutkunusunuz. Yani bakıyom millete biraz mesajım artsın biraz saygınlık kazanayım diye yırtınıp duruyo. Hayat bu site değilki. DÜşünün bu site kapatıldı o zaman napcaksınız? Kendinizi boşluktamı hissetceksiniz. :)

Bu arada pembekedi yanlış anlama sana bişey dediğim yok. Sadece kurduğun cümleden aklıma geldi bazıları tiryakisi olmuş

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

galiba en yaşlı olarak ben vericem bahşişleri :D
yanıma yeterince bozukluk alsam iyi olur gibime geliyor
iyinet yırttı bu durumda oda herkese beleş reklam hakkı versin

herkese en güzel anlar ve mutluluklar dilerim bu bayramda.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Allah'ın varlığına ve birliğine inanan bütün müslüman kardeşlerimizin bayramını kutlarım. Hayırlı bayramlar

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kurban Bayraminiz mubarek olsun, hayirlara vesile olur insallah. Buyukleri ziyaret etmeyi, hal hatir sormayi ihmal etmeden guzel bir bayram gecirmenizi temenni ediyorum.

SwashbuckLer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler. Tüm müslüman ailesinin kurban bayramı mübarek olması dileğiyle ..

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
en küçüklerden birisi olarak bahşişleri ben kabul edebilirim :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5