İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurduğum Tema Çıkmıyor?

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Yüklediğim temayı wp-content/themes/ a attım. Fakat admin panelinden temalara baktığımda tema çıkmadı,çıkış yapıp girdim gene çıkmadı. Temayı dosyaya doğru bir şekilde attığım halde neden böyle oldu acaba?

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bazen olabiliyo öyle.Temanın sürümü farklı olabilir.

E

Erturk

Misafir
Tema adını "darkgirl" diye varsayalım.

FTP den baktıgınızda darkgirl klasoru içerisinde tekrar bir darkgirl adında klasor varsa gormez. Öncelikle bunu bi kontrol etmenizi öneririm. Wordpress ile aram pek yoktur ama duruma göre şansımızı zorlayabiliriz.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Admin panelinden direk yükle sonra etkinleştir. Ftpden yükleme. Görünüm - temelar - tema yükle.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
zipli dosyayı direk yükleyebilirsin.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Temayı indirin, Zip'ten çıkartın,

public_html | wp-content | themes ve buraya klasör şeklinde yükleyin,

Yüklerken birşeye dikkat edin, temanın klasörünü açın, ardından bir klasör daha açmanız gerekebilir, burada büyük ihtimalle bir sıkıntı yaşıyorsunuz.

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Temayı indirin, Zip'ten çıkartın,

public_html | wp-content | themes ve buraya klasör şeklinde yükleyin,

Yüklerken birşeye dikkat edin, temanın klasörünü açın, ardından bir klasör daha açmanız gerekebilir, burada büyük ihtimalle bir sıkıntı yaşıyorsunuz.

Evet dediğiniz yerde sorun yaşıyorum dosyayı açıyorum sadece gene klasör varsa baştaki klasörü atmıyor içindekini atıyorum ama genede sorun ortadan gitmiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5