İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurşun Bilal domain satılık (TV Uzantılı)

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Domain Adı : kursunbilal.tv
Bitiş Tarihi : 23.06.2012
Registar Firması : NAME.COM
Sabit fiyat: 500 TL
Sabit Satış Bitiş Zamanı : 10 Ağustos 2011
Notlar : WP kurulmuştur. İsteyene 500 MB Web alanı 20 GB bandwith hosting paketi verilebilir. Sırf domain adıyla bile hit gelmektedir. Reytingi yüksek bir dizidir.
Ayrıca fiyat konusunda teklif vermek isteyenler PM atabilir.

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
teşekkürler. Yapımcı firmayla iletişime geçmeyi düşünüyorum 10 ağustosta. yapımcı daha fazlasınıda verebilir belki ama ilk önce burda konuyu açmayı düşündüm :D güzel bir çalışmayla adsenseden veya özel reklamlardan para kazanılabilir fakat zamanım yok uğraşmak için.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
buradan pek iyi rakam çıkacağını sanmıyorum ama yapımcı ile irtibata geçerseniz bişeyler olabilir tabiki

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
10 ağustosa kadar beklicem artık. ondan sonra yapımcıyla iletişime geçeriz. belki o zamana kadar elimizdeki işleri bitiririz hevesde gelir biz başlarız.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
kursunbilal.org bendeydi. Sitesiyle beraber 20 Tl ye sattım. Mümkün değil hocam bu fiyakkan alıca bulması. Ama denemekte fayda var tabi:) Hayırlı satışlar.

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
tv uzantılı olması çok farkettiriyor. deneyelim olmazsa farklı şekillerde deneriz. zaten fiyat teklifide alıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5