İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisi Günü

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sürekli birilerinin ele geçirilmesi ve sonra kaçması baydı bence. Yani Polat ele geçirilince veya İskender ele geçirilince tekrar bi şekilde kurtulacak diyoruz. İskender'in dokunulmazlığı ve ulaşılmazlığı hiç bozulmayacaktı aslında.

aynen artık dizinin bitmesi gerekiyor senaryo çıkmıyor dön dolaş başa hep aynı..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
ne iskendermiş be herkesi bi şekle soktu

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben polat'ın,abdülhey'in,memati'nin sadece bir bölümde öleceğine inanıyorum,ve o da final bölümü olur sanırım.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Sürekli birilerinin ele geçirilmesi ve sonra kaçması baydı bence. Yani Polat ele geçirilince veya İskender ele geçirilince tekrar bi şekilde kurtulacak diyoruz. İskender'in dokunulmazlığı ve ulaşılmazlığı hiç bozulmayacaktı aslında.

İşte Lost, Heroes gibi dizileri sevmemin tek nedeni bu... Adamlar 4. 5. sezonuna geliyorlar ama bir bakıyorsun o bölümde, ta 1.sezonun 1.bölümünde geçen bir olay ile bağlantı kuruyorlar ve o zaman çekilmiş bir görüntü ile karşına çıkıyorlar, insanı şaşırtıyorlar. Büyük ihtimalle herkes içinden geçiriyordur "vay anasını, oha, vay be ..." Yani herşey başında belli.

Şuan kurtlar vadisi birbirini tekrar eden ve benzeri olaylar ile karşımıza çıkıyor. Kaldı ki bazen çekimler güldürür düzeyde. Hele geçen bölümde polatın bir denize atlayışı vardı, nasıl çekildiği apaçık ortada...

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşte Lost, Heroes gibi dizileri sevmemin tek nedeni bu... Adamlar 4. 5. sezonuna geliyorlar ama bir bakıyorsun o bölümde, ta 1.sezonun 1.bölümünde geçen bir olay ile bağlantı kuruyorlar ve o zaman çekilmiş bir görüntü ile karşına çıkıyorlar, insanı şaşırtıyorlar. Büyük ihtimalle herkes içinden geçiriyordur "vay anasını, oha, vay be ..." Yani herşey başında belli.

Şuan kurtlar vadisi birbirini tekrar eden ve benzeri olaylar ile karşımıza çıkıyor. Kaldı ki bazen çekimler güldürür düzeyde. Hele geçen bölümde polatın bir denize atlayışı vardı, nasıl çekildiği apaçık ortada...

burnunu tutarak atladı :D

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

ama yinede helal olsun demek lazım sanırım en uzun ve en çok izlenen dizi oldu :D

zamanla gelişecek :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
ama yinede helal olsun demek lazım sanırım en uzun ve en çok izlenen dizi oldu :D

zamanla gelişecek :)

Bu gidişle de "bir anda en çok izleyici kayberek, kaldırılmak zorunda kalan" dizi olacak :D

Bence seyirciyi yeniden heyecanlandıracak bölümler bir an önce gelmeli...

@Grafix Polat'ın nasıl atladığını çözen bir vatandaş... :D

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun burnunu tutması değil aslında, o kadar yüksekten atlarken burnundan su kaçacağını düşünmesi.

zaten normal şartlar altında,o kadar yüksekten atlayan bir insan suya düştüğünde vücudunun hiç biryerini hissetmez ve bilincini kaybeder.

ayrıca burnunu tutarak atlayan polat'ın sabaha karşı denizin kıyıya savurması ayrı bir komedi ve saçmalık :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Tamam şimdi kötü ama bir konuda hakkını yemeyin. Kurtlar Vadisi 1'de ilk 3-5 bölümü seyredin, sonra da son 3-5 bölümü, nasıl bir kurgunun yapıldığını anlarsınız. Bence Lost'tan aşağı kalır bir kurgusu olmayan bir diziydi. Bu dizi ise gündelik gidiyor. Çünkü karakter konu kalmadı.

X

Xman

Misafir
Tüm ayak takımı geri dönüyor, yıldız-inci-bulut adam bulmadılar heralde :D

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
polat beklemediğim bir anda çıktı :D

gel bakalım güray'ım.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
İskender füze getittirirken bir taneden uzaktan menzilli silah getiremiyor mu? Polat, Memati, Abdülhey'i götürebilirdi isteseydi.
SAÇMALIK!

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İskender füze getittirirken bir taneden uzaktan menzilli silah getiremiyor mu? Polat, Memati, Abdülhey'i götürebilirdi isteseydi.
SAÇMALIK!

Buna bende katılıyorum.Öyle komik ki adam iki tane füze başlığı getirir.Biriyle paşayı indirdikten sonra (patlamadan sonra sap gibi duran) polatı da rahatlıkla öldürebilirdi.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Polat'ın arkadan su dökmeye geleceğini öngöremedi sanırım. Ben de şu anda başladım izlemeye gecikmeli olarak.. Birinci bomba kurtulan komutan arabaya binince, "kimdi onlar, noluoo" demez mi. Sanki beklemiyorlar iskenderden saldırı, koskoca general tek tabanca Ankara'ya gidiyor, sonra da nooldu. Daha 5 dk önce can tehlikesi atlatmamış gibi Ankaraya illa gidicem diye helikoptere biniyor. Yahu sızma var diyorsun biliyorsun, hala konuşuyorsun, helikopteri telefonla çağırtıyorsun. Kamil bize bir helikopter yolla ama sivil olsun diye. Ankara'da rapor kime gidiyor? Telefon diye birşey icat edildi, bu rapor Ankara'ya giderse İskender'e birşeyler olacak, ee komutan ölünce rapor da mı ölüyor. Raporun kopyası yok mu, bu devletin Türk Silahlı Kuvvetleri'nin İstihbarat Biriminin istikbali komutanın araba veya helikopterle Ankara'ya ölmeden varmasına mı bağlı.. bleeeh diyorum, ve izlemeye devam ediyorum :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
İyinet güzel demiş, heyecanlandım.

Bir saat sonra izlerim herhalde.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Polat'ın arkadan su dökmeye geleceğini öngöremedi sanırım. Ben de şu anda başladım izlemeye gecikmeli olarak.. Birinci bomba kurtulan komutan arabaya binince, "kimdi onlar, noluoo" demez mi. Sanki beklemiyorlar iskenderden saldırı, koskoca general tek tabanca Ankara'ya gidiyor, sonra da nooldu. Daha 5 dk önce can tehlikesi atlatmamış gibi Ankaraya illa gidicem diye helikoptere biniyor. Yahu sızma var diyorsun biliyorsun, hala konuşuyorsun, helikopteri telefonla çağırtıyorsun. Kamil bize bir helikopter yolla ama sivil olsun diye. Ankara'da rapor kime gidiyor? Telefon diye birşey icat edildi, bu rapor Ankara'ya giderse İskender'e birşeyler olacak, ee komutan ölünce rapor da mı ölüyor. Raporun kopyası yok mu, bu devletin Türk Silahlı Kuvvetleri'nin İstihbarat Biriminin istikbali komutanın araba veya helikopterle Ankara'ya ölmeden varmasına mı bağlı.. bleeeh diyorum, ve izlemeye devam ediyorum :)

İlhan'da kopyası varmış belgenin.
Teknoloji özürlü adamlar ya, mail çekse yine gidecek Ankara'ya raporlar :D
Hemde kahvesini içerken :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi