İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisi Pusu artık Mynet'te!

T

trgy

Misafir
Az önce bir haber okudum Mynet'te ve oldukça ilgimi çekti. Mynet ile panafilm anlaşmış ve tv ile 35-40 dakikalık fark ile yayın verilecekmiş. Eski bölümlerini de izletme şansı olacakmış.

Kaynak: Mynet

Metallica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
mynet dizi işine girmedigi kalmıştı onu yaptı.Yakında öbür dizilerlede anlaşır :)

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Az önce bir haber okudum Mynet'te ve oldukça ilgimi çekti. Mynet ile panafilm anlaşmış ve tv ile 35-40 dakikalık fark ile yayın verilecekmiş. Eski bölümlerini de izletme şansı olacakmış.

Kaynak: Mynet

geç kalmışsın turgay ,çok oldu bu anlaşma yapılalı :p

dizinin ardından mynetin reklamı çıkıyormuş,sponsor olmuşlar heralde :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ben düşünmüştüm bu yasal dizi sitesi işini :sinir: Uygulamaya koymuş keratalar :ağla:

Gerçi ben ihtimal vermiyodum kabul ediceklerini televizyonların ama demekki olabiliyormuş :D

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Yakında kurtlar vadisi pusu dizisini yayınlayan siteleri mahkemeye vermeye başlar Mynet..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5