İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar vadisi pusu fan sitesi satılık www.kurtlarvadisi-pusu.in

Elazığlı168

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Site adresi: Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu Fan Sitesi, Kurtlar Vadisi Pusu Bölümleri, Kurtlar Vadisi Pusu Fragmanları, Polat Alemdar

Site için istenen fiyat : Pazarlıksız 600 ytl

Sitenin aylık getirisi: Bir sitemle daha kullanıyorum reklamstorede tahminen 1-2 ytl geliri var dizi tatilde olduğu için normal görüyorum

Sitenin açılış tarihi: Domain Aralık 2007 de reglenmiştir ancak site 1.5 yıldan fazladır yayındadır daha önce www.kurtlarvadisipusu1.com ve www.kurtlarvadisindeyiz.com domainlerinde yayın yapmıştır

Kategori, sitenin içeriği nedir: Kurtlar vadisi pusu fan sitesi

Günlük hit sayısı, kaynak link: Günlük hiti 1.5 k civarıdır (Dizi tatilde olduğu için)
eXTReMe Tracking (proxy siteleri ile bakabilirsiniz)

Domainin yaşı ve Pagerank değeri: Domain 8 aylıktır. Pr değeri 2 dir alt sayfaları pr değeri almıştır. Alexa 350.000

Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Veritabanı ve domain olarak satılıktır. Vbulletin lisansı yeni bitti. Vbseo lisansı başka bir sitem için kullanacağım

Hosting dahil midir: 1 ay idare edebilirim

Banlı olduğu sponsor var mı: Adsenseden banlıdır

Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: -

Yazılım lisans sonlanma zamanı: -

Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hiçbir telif hakkı yoktur site açıldığında panafilmden izin alınmıştır...

Notlar: Arkadaşlar paraya ihtiyacım olduğu için siteyi satıyorum Sitenin teması ücretli olarak yaptırılmıştır. Dizi tatilde olduğu için yoğunluk fazla değildir dizi başlayınca hitler artacaktır ''Kurtlar vadisi pusu'' kelimesinde 1-2 sayfa arasında gidip gelmektedir biraz link kasarsanız eski yerine gelir 1 sayfaya yabancı değildir.

Site farklı domainlerle yayınını 1.5 senedir sürdürmektedir. Şu anda en eski Kurtlar vadisi pusu fan forumlarından biridir

Her türlü sorununuz için pm atınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5