İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisi Tekrar Bölümleri İle Show TV'de!

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,
Ev arkadaşım ile yarınki derslerden sohbet ederken, Show TV acıktı kısık sesle..
Reklamlar fln vardı, sonra o bitti. Söyle bir gözüm TV'ye gitti..
Karahanlı ve Kılıç takılıyorlar.. Viski fln iciyorlar.
Alla alla dedim, beynim bulandi herhalde.
Ev arkadasimla kala kaldık..
Koştum Show TV'nin siteye Perşemge gününe gömmüşler Tekrar- Kurtlar Vadisi diye..

Hakkımızda hayırlısı diyorum :)
Haberi sizle paylaşıyorum..

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Enteresan, bi inatlaşmadır gidiyor bakalım.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Rütük buna izin verirse tamamen siyasi amaçlı yasak getirildiğini düşünmeye başlayacağım.
Çünkü ne olduysa zaten bu bölümlerde oldu.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
iyi de zaten tekrar bölümleri. daha önce yayınlattığı programa şimdi yasak koyarsa sıkıntı olur.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Daha önce Türk halkını zehirlemesine müsade etmiş. Şimdi zararın neresinden dönerse kâr demesi kazım.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Kurtlarvadisi daha önceden türk insanını zehirleşmiştir. bu zehir pan zehirdir hiram abbasın kim oldugunu bilmeyenlere hiram abbası ögretmiştir. Baronun ölümü ile Üzeyir Garih cinayetine gönderme yapmıştır. Mafya devlet siyaset üçgeneni göstermiştir. Masonlugun ne oldugunu bilmeyenlere fikir sunmuştur.

Daha nice alınacak dersleri vermiştir. Tabi ben bunları alırım bazılarıda 2 tane hapçının kafasını kesme sahnesine kendine örnek alır.
Tv'lerde Çakır öldü diye mahşet yaparlar yas ilan ederler. oysa çakır kimdi ? bunu düşünenler açısından dizi başarılıdır.

Yeşil Yeşil diye gazateler palavralar atarken Kurtlar vadisi çıkar " Pala " roli ile Yeşilin neler yaptigini ve neden infaz edildigini yada ortadan yok oldugunu gösterdi.

Bu dizimi zararlı? Bu dizimi zehir? Yoksa Survivor gibi abuk sabuk programlarmı? semra ablalarmı? canerler tülünlermi?

işte bizlere gelmiş olan bu asırda iyilikleri kötülük gibi kötülükleride iyilik gibi anlayacagımızı 1400 sene önce söyleyen bir elçi olmuştu. Bizler anlamamaya devam edelim dogruya dogru demeyi unuttugumuz sürece yanlışlar her zaman dogruların yerine alacaktır.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Helikopteri düşürülen Doğu Bey, kendisi olmasa da sesiyle dün Sağır Oda'da yeniden hayat bulmuştur, mutluyuz.

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sevenler icin bir mujde vermek istiyorum.yakinda dijital platformda Kurtlar Vadisi Teror tekrar yayinda.yani nasil derseniz.show tv 7 derecede yani lig tv paketinde bir kanal actirdi show max diye iste kurtlar vadisi teroru uydudan yayinlatacaklar.bu haberi kv sitesindede okudum bir cok kanal yayinlamak icin pana film ile kontaga gecmis ama heralde show tv lig tv paketi icinden bir kanlada yayinlatacakmis diziyi odabuyuk ihtimalle show max da ..hadi hayirlisi bekliyelim bakalim

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
arkadaslar sevenler icin bir mujde vermek istiyorum.yakinda dijital platformda Kurtlar Vadisi Teror tekrar yayinda.yani nasil derseniz.show tv 7 derecede yani lig tv paketinde bir kanal actirdi show max diye iste kurtlar vadisi teroru uydudan yayinlatacaklar.bu haberi kv sitesindede okudum bir cok kanal yayinlamak icin pana film ile kontaga gecmis ama heralde show tv lig tv paketi icinden bir kanlada yayinlatacakmis diziyi odabuyuk ihtimalle show max da ..hadi hayirlisi bekliyelim bakalim

Nasıl yani ben birşey anlamadım.
SHOW MAX digiturk kanalında normal paket altında da yayınlanıyor ( normal çanakta var mı bilmiyorum ).
Şimdi SHOW MAX'ı lig tv paketine mi dahil edicekler ? O zaman az kişi izleyebilecek yani.... Bu konuda daha açık bilgin varsa yazabilir misin ?

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Kaynagini belirtir misin tam olarak? Ben sayfalarinda öyle birsey görmedim. Ayrica halo ve abdulhey baska dizide oynuyorlar.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Belki çekilmiş 3-6 bölüm var idi hazırda onlari bu şekilde pazarlayacaklardır.

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl yani ben birşey anlamadım.
SHOW MAX digiturk kanalında normal paket altında da yayınlanıyor ( normal çanakta var mı bilmiyorum ).
Şimdi SHOW MAX'ı lig tv paketine mi dahil edicekler ? O zaman az kişi izleyebilecek yani.... Bu konuda daha açık bilgin varsa yazabilir misin ?

Evet su anda normal yayinda hem dijiturkde hem normal yayinda.ama sifreliyecekler kanali ve dijiturk gibi sadece aboneligi olanlar izleyecek.buda yine isin icindeki paradan..Lig tv ile show tv nin anlasmasi artik tam olarak ne bende bilmiyorum ama pana filmden sizan bilgiler dogrultusunda bende duydugum kadari ile size bilgi vermeye calisyorum.

Yani demem suki benimde okudugum kadari ile Kurtlar vadisine 100 lerce yerli ve yabanci tv kanalindan teklif gelmis .Ve Bu tekliflerin karsisinda show tv diziyi kaptirmamak icin dijiturk sisteminde acacaklari veya acik olan bir kanalda buyuk ihtimalle show max cin diyorlar..Diziyi yayinliyacaklarmis benim bir duymamda nisan basinda olmasi bekleniyomus..bende bir Kv Teror hayrani olarak sabirsizlikla takip ediyorum bu konulari insallah yayinlanirda tek orda olur..

Kaynagini belirtir misin tam olarak? Ben sayfalarinda öyle birsey görmedim. Ayrica halo ve abdulhey baska dizide oynuyorlar.

Kaynak olarak pana film forumunda okuyabilirsin benimde yonetime bir yazim olmustu cevap bekliyoruz bakalim pana filmden insallah bunlar dogrudur..ama su varki bu isin icinde o kadar buyuk isler ve paralar varki bunu yine nisanda yayinlayacaklarsa bile kv teror de oldugu gibi 10 gun kala reklamini yapacklar..

Evet halo ve abdul ayrilik dizisinde oynuyor ama zaten kv terorun butun bolumleri cekilmis ve bitmisti bunuda hatirlatmak isterim..

yeni bilgiler ogrendikce sizlere aktarmaya calisacgim saygilarimla

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asagidaki yazi yida sizlere sunmak istedim...iste olay bu smart ....Tamamen duygusal :) anlayan anlar ...

Pana Film Deki ve Kv Teror deki aciklama

Pana Filmin Kurtlar Vadisi Terörü bir şekilde izleyicisiyle buluşturacaği artık neredeyse kesinlik kazanmış bir gerçek. Show Tv ve Pana Film arasındaki sözleşme resmen olmasada taraflar arasında fesh edildiği, konuşuluyor. Dizi yayından kaldırlıdığı için sponsorlar cephesinde de bir sorun görünmüyor.

Sinema Filmi gündemdeki yerini koruyor ancak dizi den de vazgeçilmeyeceği aşikar. Digital ortamda ki arayışlar da tavrından dolayı d-smart ın ( doğan grubunun yeni digital kanalı) seçenekler arasında olması beklenmiyor. Geriye Digiturk kalıyor tabi ama genede şu anda kesinleşmiş bir şey yok.

Şu anda görünen Türkiyenin dizisine kavuşağı gerçeği. Pana Filmdeki arkadaşlarımızdan da aldığımız izlenimler bu yönde.Ne şekilde, ne zaman ve nerde olacaği yakın bir gelecekte duyurulacak.

wampirman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kv digiturkte yayınlanırsa tvrip çi siteler prim yapar. ortalık kv bilmem kaçıncı bölüm download diye dolaşan siteler dolar

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Rtük ten dizinin eski bölümlerinin yasaklanması için herhangi bir çalışma haberi duyuldumu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5