İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisini izliyor musunuz?

Kurtlar Vadisini izliyor musunuz?

• Hiç kaçırmam

Kullanılan: 38 37.3%
  • İzlerim

Kullanılan: 29 28.4%
  • İzlemem

Kullanılan: 24 23.5%
  • Hiç izlemedim

Kullanılan: 11 10.8%

• Kullanılan toplam oy
    102

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu seneryodur arkadaslar ulke ıle karıstırmanın anlamı yok.. Siz 1 el ates edın bakalım ne olacak once devrıye gelır olmadı tim gelir olmadı kızıl bereliler gelir kolay degıl yanı oyle mafyacılık oynamak 1 kursunla 5 kısıyı devırmek:)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar dizinin başında "tamamen hayal ürünüdür" ibaresinin yazdığını lütfen unutmayalım.Dizi gündeme yönelik bazı mesajlar veriyor olabilir.Fakat bire bir demek yanlış olur.

Son bölümdeki bombalama olayından sonra umarım hakan ölmemiştir.Ama büyük olsalıkla öldü ve kamerada bombadan nasibini aldı.Yani en başa tekrar geri döndük.Benim fikrim İskenderin Mit tarafından değil de,polat tarafından öldürüleceğidir.Böylece polat'a büyük karizma yaratılır.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bugün yayınlanacak olan bölümü ancak netten izleyebilirim.1 mb bağlantı var,takılmadan izlemek için bildiğiniz program,site adı var mı?Show tv'nin kendi sitesinde donuyor.Herkese yayını veren o ancak belki bir çözümü varıdr.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Normalde Show Tv canlı yayınını hiç donmadan izleyebiliyorsun. Ancak bu dizi özetçilerinden dolayı biraz donuyor Kurtlar Vadisi saatinde. Televizyondan takip edeceksin kalite istiyorsan :)

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İzlemiyorum , daha gerçekçi olmuş olsaydı izlerdim ama bana gerçeklerden uzak geliyor senaryosu.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Malesef bulunduğum ortamda tv mevcut değil.Şuan çok kasıyor,izleyemiyorum.Bu psp mi deniyordu?başkasının bilgisayarı üzerinden izlemek o nasıl oluyordu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi