İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurulmakta olan siteye tester (Ücretsiz)

master1234

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar evlilik sitesi üzerinde çalışılmakta olup mevcut yapılan kısımları testi yapılması için birkaç tester arkadaş arıyorum. Yapacağı şeyler mevcut sayfaları çalışılabilirliğini test etmek ve sorunları bildirmektir. Analitik bir zekaya ve acaba ne yapabilirim de sistemi kandırabilirim şeklinde test yapması önemlidir.
Site hizmetlerimizin kendisi de ücretsiz olacağı için yeteri kadar üye toplanana kadar emek veren arkadaşlara herhangi bir ücret veremeyeceğim çünkü zaten diğer işlere maliyet yapıyorum. Fakat bu kişilere sitede iş pozisyonunda yer olduğunda resmi olarak alınacak ilk kişiler olacaktır. Kendilerini tanıdıkça da daha ilerde projelerde de yer alabileceklerdir.Ayrıca sitede daha önemli pozisyonlarda da yer alabileceklerdir.
Projenin tutma ihtimali yüksektir. Bu yüzden düşünmenizi öneririm.23 yaşındayım genç arkadaşlarımla çalışmak isterim. 18-23 arasındaki kişiler tercihimdir. Eğitim seviyesi olarak Üniversiteye hazırlanan veya üniversitede okuyan kişilerdir kriterimiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5