İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurumsal Firma Ürün Tanıtım Scripti v2 - 7 Farklı Renk Seçeneği 40 TL

ykdsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Php kurumsal firma ürün tanıtım sitesi scriptimizdeki hemen hemen bütün kısımlar panelden yönetilebilir şekilde geliştirilmiştir. Scriptimiz her sektörde kullanılabilir. Scriptimiz ister kurumsal firma, ister ürün tanıtım sitesi olarak kullanılabilir bu seçenek panele bağlanmıştır. 7 Farklı renk seçeneği mevcuttur, renkler panelden değiştirilebilir.

Site Demo: http://kurumsalv2.ykdscript.com/
Yönetim Paneli Demo: http://kurumsalv2.ykdscript.com/panel/
Demo yönetim panelinde işlem kısıtlaması vardır. Ekleme, silme, güncelleme gibi işlemler yapılamaz.

SATIN AL - 40 TL

Her türlü soru, sorun ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Script Özellikleri:
- 7 farklı renk seçenekleri (panele bağlı)
- Yan menü yönetimi
- Üst menü yönetimi
- Ürün modülü
- Ürün kategori modülü (Sınırsız alt kategori tanımlayabilme)
- İçerik sayfası modülü
- Slider yönetimi
- Duyuru / Haber modülü
- Fotoğraf galerisi (Albüm->Fotoğraflar şeklinde)
- E-Bülten
- Gelişmiş site ayarları
- Seo uyumlu (full sef link - ürüne, içerik sayfasına, kategoriye, galeriye özel title,keyword,description tanımlama)
- Otomatik sitemap oluşturma
- Dosya yöneticisi (açıklama içinden bir belge download ettirilmek istendiğinde kullanılabilir)
- Sınırsız admin hesabı oluşturabilme
- Smtp mail modülü (panele bağlı)
- Site ayarları kısmından, ebülten, haberler modülleri aktif pasif yapılabilmekle birlikte, anasayfada ister metin görüntüleyip ister istediğiniz sayıda ürün listeletebilirsiniz, yan menüde de aynı şekilde ister yan menü modülünden farklı farklı yan menüler açılabilmekle birlikte ürün tanıtım amaçlı kullananlar yan menüde kategori listele diyerek kategorilerin yan menüde otomatik listelenmesini sağlayabilirsiniz. Bu seçenekler opsiyonel olarak yönetim panelinden değiştirilebilmektedir.
- Google analitik kodu, head tagları arasına ekstra yazılacak meta kodlar, google webmaster tools kodu, sosyal medya linkleri vb. kısımlar yönetim panelinden düzenlenebilmektedir.
- Gelişmiş metin editörü (tinymce), editör üzerinden resim upload edebilme ve upload edilen resimler arasından resim seçebilme.

Scriptlerimiz domaine lisanslıdır, her bir domain lisans satın almanız gerekmektedir. Lisans süresi sınırsızdır, 1 kere satın aldığınız bir scripti ömür boyu kullanabilirsiniz. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Scriptin hostinginizde çalışabilmesi için Ioncube Loaderın güncel bir sürümünün yüklü olması gerekmektedir.

İyinet şablonu:
Demo adresi: http://kurumsalv2.ykdscript.com
İstenen fiyat: 40 TL
Kategori, yazılımın içeriği nedir: Kurumsal firma ürün tanıtım scripti
Lisans bilgileri: Ömür boyu domaine lisans
Lisans sonlanma zamanı: yok
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5