İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurumsal SEO Hizmetleri SEO Danışmanlığı Garantili 1.Sayfa Sözleşmeli Hizmet K.Kartı Taksit

Hüseyin

Seo Uzmanı
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba ben Hüseyin 5 yıldan fazla süredir Seo ile ilgileniyorum.Güncel seo gelişmlerini takip ediyorum ve yeniliklere ayak uydurarak %100 organik profesyonel çalışmalarla hizmet veriyorum.Daha çok kendi sitelerimle çalıştım.Seo analiz,seo paketleri,yerel seo çalışmalarım oldu.En büyük referamsım kendim zaten kendi için yapabilen diğer işlerdede başarı olur.Garanti ve sözleşme yaparak haklarınızı ve haklarımı garanti altına alıyorum.

Hiçbir bilgim olmayan işlerde baştan bir fiyat belirtmiyorum.Aylık 400-500 demek çok amatörce geliyor. Fiyat Teklifi Alma başlığı altından gerekli bilgileri göndererek fiyat ve çalışma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fatura kesiyorum çalışmalarıma kdv dahil değildir.Tek olarak çalışıyorum.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

İş Alımı Açık

Hizmetlerim Nelerdir Neler Yapıyorum.
Yerel,bireysel,kurumsal,site içi seo,seo analiz, vb konularda profesyonel seo hizmeti ve seo danışmanlığı yapıyorum.

Yerel Seo Nedir? Ne Yapıyorum ?
Yerel seo, sitenizin odaklanan bir coğrafi bölge üzerinde içerik ve seo olarak hazır hale getirilmesidir. Ankara'da Oto Kiralama Yerleri olarak yapılan aramalar yerel seo kapsamında değerlendirilebilir. Seo hizmeti veya seo danışmanlığı yapıyorum.
Bireysel Seo Nedir? Ne Yapıyorum ?
Bireysel olarak Google anahtar kelime bazlı ya da hit bazlı yükseliş hizmetleri vermektir. Bireysel seo uzmanı bir kurum ile çalışmaz. Fakat kendine ait yöntemler ve siteler ağı ile seo hizmetleri verir. Bireysel tecrübeler ile site içi ve dışı seo çalışmaları yürütür.Seo hizmeti veya seo danışmanlığı yapıyorum.
Kurumsal Seo Nedir? Ne Yapıyorum ?
Kurumsal seo, profesyonel olarak hizmet veren ve anlaşmalı hizmetleri kapsar. Bazı durumlarda resmi firmaya ihtiyaç duyulur. Kurumsal seo hizmeti vermek için şirket oluşumuna gidilmeli ve ayrıca müşterilerin isteğine göre noter onaylı ikili anlaşmalar yapılabilmelidir. Seo hizmeti veya seo danışmanlığı yapıyorum.
Site İçi Seo Nedir? Ne Yapıyorum ?
Site içi SEO, arama motorlarında daha iyi sıralama almak için arama motorları tarafından istenen gereklilikleri uygulamaktır. Sitenin domain alımından içerik yayınlamaya kadar genel bir süreci kapsar ve süreklilik gösterir.
SEO Analiz Nedir? Ne Yapıyorum ?
Bir internet sitesinin,blogunun arama motorları kriterlerinin eksiksiz olup olmadığını ve daha iyi sıralamalar elde etmesi için özel seo araçları ve teknikleriyle yapılan işlemlerin genel adına seo analiz diyebiliriz.

Seo Hizmeti Neden Almalıyım ?
  • Web siteniz Google ve benzeri arama motorlarında üst sıralarda çıkar.
  • Yeni eklenen her içeriğiniz için başarı kaçınılmaz olur.
  • Mevcut anahtar kelimelerde yükselişiniz başlar.
  • Yeni anahtar kelimeler analiz eder ve yeni ziyaretçiler kazanırsınız.
  • Siteniz Google optimizasyonları ile uyumlu hale getirilir.
  • Site haritaları, Html kodları ve Webmaster modülleri başarıyla tamamlanmış olur.
  • Yüksek trafik ile yüksek gelir elde etmenizin ilk adımı atılır.

Seo Danışmanlığı Neden Almalıyım ?
  • Uzman bir el tarafından iç seo ayarlarının yapılması sitenizi hızlandırır ve Google ile uyumlu hale getirir.
  • Uyumlu hale siteleriniz arama motorunda daha iyi sonuçlar ile listelenir.
  • Anahtar kelime ve sektör analizi üzerine bilgiler edinirsiniz.
  • Rakiplerinizi tanır ve buna uygun bir çalışma planı geliştirirsiniz.
  • Seo danışmanınız ile yüksek trafik çekebilir ve sitenizi geniş kitlelere duyurmanızın önünü açarsınız.
Çalışma Süreci ve Şartları

1-) Seo hizmetlerinde aylık çalışma yapmıyorum.Min.3 Aylık çalışmalar alınıyor.
2-) Minimun çalışma teklifi verdiğim sürede bunun altında bir sürede iş alımı yapmıyorum.
3-) Örnek:Mesala 6 aylık teklif verdim ve siz 5 ay istediniz bu tür işleri kabul etmiyorum çalışmıyorum
4-) Sitenize spam çalışmalar kesinlikle yapılmaz.%100 organik seo çalışmaları yapılır.
5-) Sitenizin geçmişi hakkında bilgi alarak ve seo site analiz yapıp sitenize özel seo yol haritası oluşturarak çalışmalara başlıyoruz.
6-) Sözleşmeli çalışıyorum detaylar için; Sözleşme Yapıyor Musunuz ?Garanti Var mı ? başlığı inceleyebilir detayylı bilgi için iletişim kurabilirsiniz.
7-) Düzenli olarak gelişmeler takip edip raporluyor ve sürekli iletşim kuruyorum.
Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçin.

Fiyat Teklifi Alma
Öncelikle burada sabit bir fiyat vermek yanlış olur.Fiyat verebilmem için lütfen aşağıdaki kriterlere göre p.m veya whatsapp,letişim hattından iletişim kurunuz.

Whatsapp Destek0531 457 0 736 (Sadece whatsapp açıktır)
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma 11.00-00.00
Cumartesi 12.00-23.00
Pazar 14.00 20:00
Saatlerinde destek veriyorum.

P.m ile 7/24 mesaj atabilirsiniz en yakın sürede dönüş yapacağım.

Teklif İsteme Formu
Site Adı
Anahtar kelime:
Almak istediğiniz Hizmet ya da bilgi isteyebilirsiniz.
Mail Adresi (Whatsapp harici tekliflerde)
Telefon Numarası(Whatsapp harici tekliflerde)
Açıklama ve Notlar:

Not: Site adı,Anahtar kelime, Açıklama-not ve bir iletişim bilgisini ve Almak istediğiniz Hizmet ya da bilgi isteyip formu iletiniz.(Pm atacak arkadaşlarda Site adı,Anahtar kelime, Açıklama-not Almak istediğiniz Hizmet ya da bilgi isteyip lütfen formu atsın atsın)

Sözleşme Yapıyor Musunuz ?Garanti Var mı ?

Yerel,Bireysel ve Kurumsal Hizmetlerinde en az 3 ay ve üstü çalışmalarda sözleşme yapıyorum.
Site İçi Seo ve Seo Analizde sözleşeme yapmıyorum.
Detaylı bilgi iş alımından sonra konuşulacaktır.

Hangi Siteler İle Çalışma Yapmıyorum ?
+18 / Esc vb siteler / H*ck,Spam,Sesli ve Görüntülü Siteler / Medyum büyü vb / Yetkisiz ve sağlığa riste atacak İlaçlar (Zayıflama-Saç Çıkarma vb) /İddaa yasakpara Ganyan vb
İş zamanından ve bütçesinden kısarak iş yaptırmak isteyen müşteriler ile çalışma yapılmayacaktır.
Nakliyat sektörü için çalışma alınmayacaktır.
Teknik servis vb siteler lütfen İletişime geçerek bilgi isteyiniz.

ÖDEME BİLGİLERİ

Enpara Ziraat Bankası Ödeme Yapabilirsiniz.

Kredi Kartına vade farkıyla taksitli ödeme yapabilirsiniz.Lütfen Bilgi İsteyiniz.

Fiyatlaraımıza KDV dahil değildir.

Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçin.
İLETİŞİM BİLGİLERİ

ÖZEL MESAJ ATABİLİRSİNİZ.

WHATSAPP DESTEK HATTI 0531 457 0 736 (Sadece Whatsapp)
Cumartesi 12.00-23.00
Saatlerinde destek veriyorum.

SKYPE: huseyinonurck (Kullandığım tek bana ait olan skype adresi budur)

ÇALIŞMA SAATLERİ

Cumartesi 12.00-23.00
RESMİ TATİL GÜNLERİNDE ÇALIŞMA YAPMIYORUM.TEKLİF ALMAK İÇİN İSTEDİĞİNİZ ZAMAN İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5