İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurumsal Seo Nasıl Yapılır?

lonely2134

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar; Bu site de olan herkes az çok SEO konusunda bilgi sahibidir. Doğru ve ya yanlış tartışılır. Ancak; Kurumsal SEO hiç tartışılmadı en azından ben görmedim.

Herkes oyun oyna kelimesinde bir şekilde üste çıkmaya çalışır. Anchor,backlink,link hawel vb. yöntemlerle.

Peki farazi olarak bir bankanın, ya da büyük bir şirketin işini yapıyorsunuz. O zaman hangi yollara başvurmak lazım. Sonuç itibarı ile ; AkBank için çalışan biri gelip bu forumda imza eklemez!!!

Madem aramızda değil o halde nerde SEO yapıyor. Ben denemek amaçlı Denizbankın bireysel kredi kelimesine çalıştım. sırf bu merakımı gidermek için... DenizBank ana sayfaya geldi. Ancak bu doğru bir yöntem değil!!! O zaman doğru yöntem nedir? Sonuç itibarı ile DenizBank benimle SEO sözleşmesi imzalarsa bu yöntem şartnamede bulunmayacaktır. Şartname gereklileri arasında sadece SEM(Sosyal Medya Optimizasyonu) yer alır.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Denizbank'ın bireysel kredi kelimesini sadece sen mi çalıştın, yoksa başka etkenler de var mı?
Kurumsal olarak çalışmak istiyorsan, mutlaka referans isteyecektir.
Kendi siten olmayan veya anlaşmasını yapmadığın işler onları ilgilendirmez.

Sen, referansınla banka/büyük şirket genel merkezine ulaşacak; yaptığının/yapacağının onlara ne katkı sağlayacağını anlatacaksın.
Tatmin olurlarsa, peki diyerek senle çalışırlar.
Tatmin olmazlarsa, demekki çalışman onlara uygun değildir.

Not: Nerede SEO yapılıyor dersen; büyük sitelere (haber sitelerine) reklamlar, adwords onların ağırlıklı çalışmaları

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5