İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurumsal Wordpress Teması Azp Theme

gokhanazp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
azpthemeresim.jpg

Demo|Download
öncelikle Merhaba arkadaşlar ilk kez tema yapmanın heyecanı ile karşınızdayım...İlk olarak yaptığım bu temada hafifte olsa hatalar olacağını düşünüyorum...Fakat ileriye dönüşük bir iş olarak bu tema işini yapacağımız için sorunlar varsada gidermek için elimden geleni yapacağım...<br />

İnceledikten sonra temanın kurumsal olup olmadığı kısmı size kalmış ancak özellikle özene bezene yapıldığı için kurumsal olabileceğini düşündük farkettiyseniz kategoriler , son yazılar , son yorumlar biraz ciddi çerçevede gözüküyor...

Şimdi gelelim temanın sadedine

Aramızda beğenen arkadaşlar vardır temayı çelişki içinde kalsamda satıp satmama konusunda ücretsiz verip daha çok ilgi göreceğinin neticesine varacağını düşündüm.Eğer vakit sıkıntısı çekmessek ilerki yapacağımız temalarıda ücretsiz sunmayı düşünüyoruz...<br />

ve unutuyordum söylemeyi Temamızda Niphell arkadaşımızın manşetlerinden bir tanesini kullandık.Kendisine Teşekkür Ederiz<br />

Temayı indirip kurduktan sonra Fazla zorlanacağınız birşey yok sadece yazı eklerken resimleri özel alandan çağıracaksınız Bunun için anahtar'a "thumb" yazmanız yan tarafınada resim linkinizi atmanız kafi gelicektir...

Yazınızı Manşet olarak göstermek isterseniz bu seferde Özel alanda anahtar kısmına "manset" yanınada resim linkinizi atarak anasayfada yazınızı manşet olarak gösterebilirsiniz...

evet herşey bu kadar footer kısmı için ise istiyen arkadaş değiştirebilir...Kaldırmayan olursada kendisine özellikle teşekkür ederiz...<br />

Silvers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gerçekten beğendim. Daha dün arıyordum. Teşekkür ederim. +Rep

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi