İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurumsalseo.com yayın hayatın başladı...

Özcan Sarıca

0
Onaylı Üye
Reaction score
9
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır düşündüğüm bir projenin başlangıcını vermiş bulunuyorum. Bu uzun ve yorucu yolda sizlere hizmet vermek bizim için bir keyiftir

www.kurumsalseo.com web sitesi altında arkadaşlar ilk başta seo danışmanlığı,adwords danışmanlığı,internet reklamcılığı olarak 3 ana kategoride hizmet vereceğiz.

İstek,öneri ve görüşleriniz için bu başlığı yada [email protected] mail ve Msn adresini kullanabilirsiniz..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
seo diye yarışma düzenleyip her kesten link toplucaksın sanırım sonrada :) seo kelimesinde ilk sıraya çıkana kadar bu yarışmaları devam ettiriceksin :D ve en sonunda seo diye birinci sırada çıkıcaksın. :D işin biraz zor.

Özcan Sarıca

0
Onaylı Üye
Reaction score
9
seo diye yarışma düzenleyip her kesten link toplucaksın sanırım sonrada :) seo kelimesinde ilk sıraya çıkana kadar bu yarışmaları devam ettiriceksin :D ve en sonunda seo diye birinci sırada çıkıcaksın. :D işin biraz zor.

http://www.kurumsalseo.com/1kurumsalseocom-seo-yarismasi.html
http://whois.domaintools.com/kurumsalseo.com

Created: 2009-07-18 Expires: 2010-07-18 Updated: 2009-07-18
sandbox a düşmeyesiniz ?

Arkadaşlar yarışmayı kendi sitem için değil çalıştığım müşterim için yapacağım orada yanlış anlaşılma var sanırım :) daha önceden sitem olmadan müşterilerime hizmet veriyordum bende bunu bir site altında yapmaya karar verdim ondan dolayı bu siteyi açtım..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Özcan Sarıca kardeşim, kaç yaşındasınız ve eğitim durumunuz hakkında bilgi verirmisiniz?

Özcan Sarıca

0
Onaylı Üye
Reaction score
9
Özcan Sarıca kardeşim, kaç yaşındasınız ve eğitim durumunuz hakkında bilgi verirmisiniz?

23 yaşındayım. iktisat son sınıf öğrencisiyim aynı zamanda özel bir firmanın webtasarım,google adwords,seo işlerini yapıyorum..

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=ozcansarica&btnG=Google'da+Ara&meta=&aq=f&oq=ozcansaric

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=Özcan+Sarıca&btnG=Google'da+Ara&meta=&aq=f&oq=

bunlarda yeterli sanırım..

Atlıkarıncalar nerde ya sitede ben göremedim :D

çok komiksin sen yaa gülmekten ölecem şimdi ha ha ha....

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Ben sadece ne yapmaya çalıştığını yazdım :) sanırım beni yalnış anlamışsın
biraz daha fazla ayrıntı belirtmen gerekirdi diye düşünüyorum yada sitendeki eksikleri tamaladıktan sonra tanıtımını yapabilirdin. İsmi güzel bir kaç yarışma düzenlersende ilk sıraya çıkacağına eminim.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Benim burada soru sormamın özel bir sebebi vardı, arkadaş bana mail yolu ile ulaşıp birşey sormuş gerekli cevabı verdiğim halde geri dönmedi bende yaşını/eğitimini merak ettim.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Kurumsal hizmetler ama kurumsal bir site yok, tasarımcısın ama sitenin özgün bir tasarımı yok nasıl olacak bu işler?
Birde burada herkesi kötü anlamamak gerekir, bazı eleştiriler size ve bildiklerinize değer katar. Burası sonuçta bir yardımlaşma platformudur, nasıl diye başlayan hiçbir sorunuz yanıtsız kalmaz, bazen hoşunuza gitmeyen geri dönüşümlerde olsa bunları anlayıp cesurca karşılayabilmelisiniz.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
benim bir tanıdığım var.

adam 31 yaşında,bilgisayar mühendisi,microsoft'dan 2 sertifikası,farklı iş ünvanları,google türkiye ekibinde çalışmış bir süre ve mükemmel bir SEO bilgisi var.iyi düzeyde bir şirket sahibi.

hocam neden bu konuda iş almıyorsunuz,sizin bilgileriniz piyasada az kişide var dedim.

Adam bana,daha tam profosyonel değilim,açık ve eksikler var.üstünde çalışmam gerekiyor.epey bir eksiğim var dedi :).

-

Şu adam bile eksiğim var diyor,eline domain alan,iki tane google bilgisi olan seo işine atılıyor.Yaşlarıda 17,18,19,20,21,22........ diye uzayıp gidiyor.

Şu piyasayı bari çocuk parkına çevirmeyin be kardeşim.Önüne gelen seocu,artık yeni moda . seo yarışmaları.

Birisi geliyor iş veriyor,2,5 . 3 aya bitiririz diyorlar.hemen gidiyorlar.500tl 700 tl seo yarışması yapıyorlar :)

Özcan Sarıca

0
Onaylı Üye
Reaction score
9
Bazı arkadaşlar gereksiz yere saçmalamış :)

sana katılıyorum ;)

Benim burada soru sormamın özel bir sebebi vardı, arkadaş bana mail yolu ile ulaşıp birşey sormuş gerekli cevabı verdiğim halde geri dönmedi bende yaşını/eğitimini merak ettim.

ne demek istediğini anlamadım? ben sana mail yoluyla ulaştığımı hatırlamıyorum..

Yarışma adı altında, hiç bir açıklama yapılmayan bir siteye, kurallar ve detayların olmadıgı bir sayfaya, "bende katılıcam" diye mesaj atmak asıl saçmalıktır. :D

yarışmanın detayları ve içeriği R10.net açıklandı...

benim bir tanıdığım var.

adam 31 yaşında,bilgisayar mühendisi,microsoft'dan 2 sertifikası,farklı iş ünvanları,google türkiye ekibinde çalışmış bir süre ve mükemmel bir SEO bilgisi var.iyi düzeyde bir şirket sahibi.

hocam neden bu konuda iş almıyorsunuz,sizin bilgileriniz piyasada az kişide var dedim.

Adam bana,daha tam profosyonel değilim,açık ve eksikler var.üstünde çalışmam gerekiyor.epey bir eksiğim var dedi :).

-

Şu adam bile eksiğim var diyor,eline domain alan,iki tane google bilgisi olan seo işine atılıyor.Yaşlarıda 17,18,19,20,21,22........ diye uzayıp gidiyor.

Şu piyasayı bari çocuk parkına çevirmeyin be kardeşim.Önüne gelen seocu,artık yeni moda . seo yarışmaları.

Birisi geliyor iş veriyor,2,5 . 3 aya bitiririz diyorlar.hemen gidiyorlar.500tl 700 tl seo yarışması yapıyorlar :)

demekki eksiği varsa mükemmel biri değilmiş ;) biz mükemmeliz demedik sadece işimizi yapıyoruz ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5