İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kutucuk.net / Web Hosting / Yeni Açılacağız İlk 5 Kişiye Ücretsiz Hosting

samann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.

Biz bu işi sadece kurumsal alanda çalışan bir web tasarım ekibi olarak başladık. Ancak sonra tasarımını yaptığımız şirketlerin web sektöründen neredeyse 0 bilgiye sahip olduklarını , tasarımı yaptıktan sonra sitenin kendi kendine yayaına geçeceğini zannettiklerinden kendi sunucularımızı kurmaya karar verdik.

Sunucularımızı açtıktan sonra tasarım müşterilerimizden başka olarak ücretli olarak PHP ve ASP hosting satmaya karar verdik.

Şirket olarak daha resmileşmedik. O yüzden vergi vermiyoruz. Tek giderimiz sunucudan kaynaklanmakta. Bu yüzden fiyatlarımız biraz uygun olacak.

Sunucularımız Salı gününden itibaren açılacak. Sadece sunucularımızla ilgilenen 2 arkadaşımız var. Geri kalan ekiptende 4 arkadaş bu konuda bilgile ve tecrübeli.Yani sunucularımızn güvenliliğine ve vereceğimiz hizmete güveniyoruz.

Tanıtım ve açılış amaçlı olarakta bu forum üzerinden başvuran ilk 5 kişiye 1 yıl boyunca ücretsiz hosting sağlamayı planlıyoruz.

Bu başlık üzerinden irtibata geçerseniz seviniriz.

Alan Özellikleri

Web Alanı : 100 MB
Aylık BW : 3 GB
Altdomain : Limitsiz
E-Posta : Limitsiz
Mysql : Limitsiz

Not : Alan sorun değil , başvuran kişinin ciddiyetine göre arttırabiliriz.

Kutucuk.net

Mr.Darkness

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hayırlı olsun yeni oluşumunuz.

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Merhaba,
Hizmetinizden yararlanmak istiyorum. Mail adresimi pm attım.

İyi Forumlar,

samann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rmz teşekkür ederim.

simsir maile cevap verirsen alanına kavuşabilirsin. Arkadaşlar ayrıca 1 tane kaldı ücretsiz vereceğimiz alanlardan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5