İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kutusuyla Converse Ayakkabılar 50-70 YTL ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Simasher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir kampanya yapmak istedim.

Siyah kırmızı olan özel model ;

Converse'nin 100.Yıl için özel ürettiği model kutusunda kargosu ve çoraplarıyla birlikte 70 YTL.
35-44 arası tüm numaralar mevcut.

Sade Beyaz olan model ;

Converse All Star Beyaz ayakkabı 36-45 arası numaraları mevcut olmak üzere 50 YTL...

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzelmişler,

siyahlardan alabilirim bir çift. kargo parası senden mi?

Simasher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzelmişler,

siyahlardan alabilirim bir çift. kargo parası senden mi?
kutusunda ve 100.yıl ürünleri çoraplarıyla beraber kargo benden olmak üzere adresinize gönderiliyor.

Bu arada ürünler orjinal fakat alıcak olan arkadaşlar bunu bana sorarlarsa ayrıntılı bilgi veririm :)

Srehto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyaz için bir sipariş verebilirim. Ödeme şekli nasıl, orjinal olduğunu nasıl bilebiliriz, sipariş verdikten ne kadar zaman sonra elimizde olabilir vs vs...

Simasher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyaz için bir sipariş verebilirim. Ödeme şekli nasıl, orjinal olduğunu nasıl bilebiliriz, sipariş verdikten ne kadar zaman sonra elimizde olabilir vs vs...
pardon konuyu aceleyle açtığım için bu ayrıntıları atlamışım .
Ürünler 5-8 gün içersinde elinizde oluyor.Ödeme şekli havale/eft oluyor.Siz bana ödemeyi geçtikten sonra kargo takip numaranızı veriyorum ve yurtdışında ems'den türkiye'de ptt'den izliyorsunuz ürününüzü.

Orjinalliğe gelince kutusunda ve kağıtları dahi içinde olarak geliyor :) Kendime daha önce aldığım superstarların fotoğraflarını koyabilirim isterseniz.

Referans konusunda itraderim malesef 0 fakat r10'daki nickime ve puanlarıma bakabilirsiniz.

X

Xman

Misafir
Kutusuyla konserve diye okumuşum :D kutusuz konservemi olurmuş zaten diye daldım içeri tam ne iş diycektimki :D benim gözler iyice bozulmuş :D

Simasher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
X

Xman

Misafir
Geçende Türkiye böbrek vakfı tabelasını Türkiye börek vakfı diye okumuşum :D

Arkadaşım fiyatlar gayet güzel ürünlerinde orjinal olduğu belli, hayırlı satışlar dilerim ;)

Simasher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu arada bulabildiğim modelleri sahibinden.com'a eklemeye çalışıyorum.
Buraya tıklayarak diğer ürünlerime ulaşabilirsiniz.

@wpturkiye

sağol :)

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bu konu yüzünden uyarı almışım.Kanıt göstermeksizin suçlama yapmışım.Bu ürünler sahtedir ve bu konu hakkındaki açıklamam aşağıdadır.

3 ay gibi bir süre Converse Türkiye deposunda çalıştım.Hergün ayakkabıları görmekten belli başlı özellikleri hafızama kazındı.Orijinali ile sahtesini bir görüşte ayırt edebiliyorum.
Fotolardaki gibi Converse'in 100.yıl modelleri arasında böyle bir model yok.Zaten fotoları dikkatli incelediğinizde Converse'in bu kadar özensiz bir işçilik ile böyle bir ayakkabı üretmiyeceğini anlayabilirsiniz.İsterseniz www.converse.com 'dan tüm Converse ürünlerine bakabilirsiniz ve bu ayakkabı modelinin olmadığını görebilirsiniz.Zaten Converse 100.yıl için özel üretim ayakkabıları depodan çıkış fiyatı 70-90 ytl arası civarıdır.Gelelim beyaz standart Converse modeline herşey güzel ama üstünde bulunan daire şeklindeki Converse logosu artık kullanılmıyor.Sadece o logolar Kadıköy'de cami arasında satılan Çin'de 10ytl'e üretilen sahte Converse'lerde bulunuyor.Yine bunu anlamak için Converse'in resmi sitesine girebilirsiniz.( www.converse.com )

Keşke arkadaş en başında bu ürünler orijinal Converse değil ama birebir aynı modelin üretimidir deseydide kendini rezil etmeseydi.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Bu konu yüzünden uyarı almışım.Kanıt göstermeksizin suçlama yapmışım.Bu ürünler sahtedir ve bu konu hakkındaki açıklamam aşağıdadır.

3 ay gibi bir süre Converse Türkiye deposunda çalıştım.Hergün ayakkabıları görmekten belli başlı özellikleri hafızama kazındı.Orijinali ile sahtesini bir görüşte ayırt edebiliyorum.
Fotolardaki gibi Converse'in 100.yıl modelleri arasında böyle bir model yok.Zaten fotoları dikkatli incelediğinizde Converse'in bu kadar özensiz bir işçilik ile böyle bir ayakkabı üretmiyeceğini anlayabilirsiniz.İsterseniz www.converse.com 'dan tüm Converse ürünlerine bakabilirsiniz ve bu ayakkabı modelinin olmadığını görebilirsiniz.Zaten Converse 100.yıl için özel üretim ayakkabıları depodan çıkış fiyatı 70-90 ytl arası civarıdır.Gelelim beyaz standart Converse modeline herşey güzel ama üstünde bulunan daire şeklindeki Converse logosu artık kullanılmıyor.Sadece o logolar Kadıköy'de cami arasında satılan Çin'de 10ytl'e üretilen sahte Converse'lerde bulunuyor.Yine bunu anlamak için Converse'in resmi sitesine girebilirsiniz.( www.converse.com )

Keşke arkadaş en başında bu ürünler orijinal Converse değil ama birebir aynı modelin üretimidir deseydide kendini rezil etmeseydi.

100. yıl modeli var o tarzda ama rengi kırmızı değil turuncu . buda o sahteleri üreten firmanın ilanı (çinden): http://www.ad-mart.co.uk/sell_converse_100_year_anniversary_sneakers-o280167.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5