İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Labidu Film Script + Botmix Bot + Süper Domain + Hosting

jarrylucaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba WS Üyeleri; 4 Aydır Gecemi Gündüzüme Katıp Gözüm Gibi Baktığım PR2 Film ve Dizi İzleme Satma Kararı Aldım.
Domain (27/03/2012) İtibari İle 1 YIL Uzattım, Sonraki Ödeme Tarihi 27/03/2013'dür.

Paket Özellikleri;
tick.png
Laßidu Film Script (Domaine Lisanslı);
tick.png
30 Günlük Botmix Paketi ( Alıcak Kişi Arkasına Yaslanıcak ve Botmix'den bot yardımı ile içerik ekliyecek);
tick.png
Web Hosting;
tick.png
Güncel İçerikler
tick.png
Full SEO / SEF Linkler
tick.png
Site istatistikleri ve Webalizer
tick.png
Yorum Botu (Filmlere otomatik yorum atmak);
tick.png
Facebook sayfası (350 Küsür Kişi)
tick.png
%100 Organik Hit (Gelen Ziyaretcilerin %97'si Arama Motorlarından Gelmektedir)
tick.png
2.000 Üstünde İçerik ve 5.000 Ustunde Etiket Bulutuna Sahiptir.

SİTENİ WMARACI ANALİZLERİ

analiz1.GIF

* Site Laßidu Film Script Olmasına Rağmen Tarafımca Özel Editlenip Görsel Açıdan Geliştirilmiştir, Filmlere Facebook Beğen & Tavsiye Et Eklentileri Eklenmiştir, Normalde Sadece Film Script Olarak Kullanılan Laßidu Film Scripti Düzenleyip Diziler İçinde Uygun Hale Getirdim, Bi kaç SEO Hatası Vardı Onları Düzelttim.

Yapılan Değişiklikler;
tick.png
Hata Sayfası Ayarlanmıştır (404)
tick.png
Bulunamayan Videolarda (normal paketlerde örneğin hulk-izle.html diye bi sayfa olmadıgında 13 adet part gösteriyordu fakat video olmuyordu) tarafımca düzeltilmiştir ve aradığınız video bulunamamaktadır yazıp alternatif çözümler sunmaktadır.
tick.png
sosyal imlemeler eklenmiştir (Her film için facebook beğen & tavsiye et butonu)
tick.png
Anasayfada 15 Adet Son Eklenen Filmler ve 15 Adet Son Eklenen Diziler Kısmı.
tick.png
Siteye Eklenen Fragmanlar Anasayfada Son Eklenen Filmler Kısmında Görünmemektedir,
tick.png
Online Sayaç Eklenmiştir, Günlük Tekil ve Çoğul Ziyaretciler ve Önceki Günün Tekil ve Çoğul Ziyaretcileri.
tick.png
Sağ Bloklara Facebookta Biz Kısmı Eklenmiştir. Facebook Sayfası Tanıtımı Yapılıp Son Gönderileri Göstermektedir.

WebSite adresi : pm isteyiniz
Satma nedeni : Okulum başlıyacak okuluma yoğunlaşmam gerekiyor.
PR değeri varsa linki : Pagerank 2
Varsa sitenin aylık getirisi : Reklamları Koyalı 1 Hafta Oldu
Üyesi varsa üye sayısı: Üyelik Sistemi Yoktur.
Websitesi için istenen en düşük fiyat : 300 TL
Websitesinin açılış tarihi : 27/03/2012
Kategori, sitenin içeriği nedir : Film & Dizi izleme
Günlük hit sayısı, kaynak link : 1.500 Kişi Günlük
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler : Evet , Tüm İçeriği İle Satılık.
Hosting dahil midir : Evet
Banlı olduğu sponsor var mı : Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı : Hayır
Sitede yer alan yazılımın(lar) lisansı satışa dahil mi : Domaine Lisanslı Laßidu Film Script
Yazılım Lisans sonlanma zamanı : Sınırsız Kullanım
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb : Hayır

Hemen Al İletişim Bilgileri
user_business_boss.png
MSN : [email protected]
user_business_boss.png
TELEFON : 0 534 010 09 19
user_business_boss.png
Facebook : http://www.facebook.com/j0hnyLesh

SİTE İÇİN YAPTIĞIM MASRAFLAR
* Laßidu film script Lisans Ücreti : 100.00 TL
* Web Hosting 1 Yıllık Ücreti : 170.00 TL (Detay : http://www.akarsis.com/linux-web-hosting.php // Kurumsal Paket 2 Alınmıştır)
* Domain Kayıt 1 Yıllık Ücret : 25.00 TL
* Google Adwords Reklam Ücreti : 150.00 TL
* 30 Günlük Botmix Pro Paket Ücreti : 39,85$ == 100 TL Gibi Bişey Ediyor Sanırım.

Siteye yaptığım harcamalar 500 TL üzerindedir ve bu yanlızca maddi olarak verdiğim emektir, bunun yanında manevi emeğim çok olmuştur, site güncel kalsın diye sabahın 4ünde bile içerik eklediğim olmuştur. Site şimdi iyi konumdadır ve google siteden hergün 100'lerce index almaktadır.

Sitenin Bütün Bilgileri Paylaşılmıştır, Yanlızca Ciddi Alıcılar İrtibata Geçsin.

NOT: FİYATTA İNDİRİM YOKTUR VE TEK FİYATTIR BU KONUYLA İLGİLİ KİMSE GELMESİN.

MSN FAZLA KULLANMIYORUM, FACEBOOK'TAN DAHA RAAT İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ AMA BEN SİZE TELEFONDAN ULAŞMANIZI TAVSİYE EDERİM EN RAHAT TELEFONDAN İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.

IPHONE 3GS İLE TAKAS OLABİLİR SİTE

YANLIZCA CİDDİ ALICILAR EKLESİN!

Konuyu okuyan arkadaşlar uplarsa minnettar kalırım.
Teşekkürler, iyi forumlar...

unalkazdal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satış güncel mi... PM alabilirmiyim.. anlaşırsak alabilirim siteyi

jarrylucaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

nurcafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatın düştüğünü düşünürken zam gelmiş:)

jarrylucaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatın düştüğünü düşünürken zam gelmiş:)

dostum sitenin hitleri fazlasıyla arttı, site için geçen bu süre zarfında çok masraf yaptım şimdi eklenen filmi google en gec yarım saatte indexliyor, ara bakalım piyasada pr2 botlu bu kadar indexli bi siteyi bu fiyata bulabilicekmisin. ayrıca Host paketide değiştirilmiştir, yukarıda yazan host paketi yetmediği için yeni paket alınmıştır siteye. o gün ile bu gün arasında yaptıgımım minumum masraf 300 TL'dir zaten ondan oncesi icinde raat bi 300 tl lik harcama yaptım, giden emeğim ve zamanımıda hiç koymuyorum. yorum yaparken biraz daha dikkat etmelisin satıcı benım fiyatla ilgili yapacagım sey senı degıl benı ılgılendırır. Konuyu baltalamazsan sevinirim!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi